Wyjazdy do Anglii

Anglia to kraj kojarzący się ze słabą pogodą na plażowanie, jednak to nie do końca tak. Dodatkowo jest tam wiele jezior, doskonały klimat do zabawy i liczne puby oraz kluby, których nie możesz przegapić.

Dlaczego warto odwiedzić Anglię?

W Anglii odpoczniesz i poczujesz się w siódmym niebie. Lato studenckie w Anglii w Londynie, stolicy Wielkiej Brytanii, czy Manchesterze lub Liverpoolu to świetny czas na odpoczynek. Wbrew pozorom to nie tylko miejsce przepięknych zabytków oraz bogatej kultury i sztuki, ale także słynne puby z najlepszym angielskim piwem oraz kluby, których na obozach studenckich nie mogło zabraknąć. Wszystko to zobaczysz wraz z Party Camp.

Jaka waluta obowiązuje w Anglii?

Funt brytyjski.

Jakie atrakcje oferuje Anglia?

Pogoda pubowa sprawia, że czas spędzony przy piwie będzie smakował zupełnie inaczej. Do tego łagodny klimat sprzyja zabawie przez cały rok. Ale wielkie ośrodki miejskie w Wielkiej Brytanii to przede wszystkim doskonałe kluby dla każdego. Wycieczki studenckie do Anglii z Party Camp sprawią, że poznasz smak doskonałych drinków i zabawy do białego rana w najlepszych klubach angielskich miast. A gdzie znajdziesz najlepsze imprezy?
Największa zabawa w Anglii czeka Cię oczywiście w Londynie. Wyjazd będzie okazją do zwiedzenia co ciekawszych miejsc i nieodłącznego odpoczynku w najbardziej kultowych klubach stolicy Zjednoczonego Królestwa. Przekonaj się, jak wiele tam będzie się działo! Pamiętaj, że najlepsza zabawa podczas wakacji w Anglii to tylko Party Camp. Sprawdź oferty i jedź z nami!

Sprawdź nasze oferty w Anglii

Wyjazdy studenckie do Anglii