Wyjazdy do Australii

Australia i Oceania to kontynent dość nieznany, położony bardzo daleko od Polski. Jest to teren zróżnicowany i wbrew pozorom dość duży, choć najmniejszy, jeśli chodzi o kontynenty. Najważniejszym miejscem jest oczywiście Australia, choć niejedynym, na którym warto się skupić podczas wyjazdu w te rejony świata.

Doskonałe warunki do wypoczynku ? Australia i Oceania

Największym i najważniejszym państwem tego kontynentu jest Australia. To właśnie tu warto się udać, by zobaczyć najładniejsze tereny tego regionu. Jej historia wiąże się z osadnictwem holenderskim i brytyjskim, głównie więźniów, którzy byli wysyłani tu za karę. Z czasem Australia stała się doskonałym miejscem na lato studenckie ze względu na doskonałe plaże i idealną pogodę. Atrakcją jest także brak śniegu oraz stosunkowo niskie, jak na ten kontynent, temperatury w lipcu, gdy na tej półkuli panuje zima. To miejsce na wyjazdy studenckie, obok którego nie możesz przejść obojętnie.

Już dziś postaw na Australię!

Wybierz przepiękne wybrzeże Sydney, zobacz rafę koralową oraz spędź kilka chwil na obozach studenckich w Nowej Zelandii. To wszystko możesz mieć dzięki Party Camp, więc już teraz sprawdź obecne oferty.

Sprawdź nasze oferty w Australii

Wyjazdy studenckie do Australii