Kiedy wolne na majówkę 2020?

Czy wybierzesz się na najlepszy weekend majowy ever?

Jeśli jeszcze nie sprawdzałeś, kiedy w tym roku będzie majówka, to pamiętaj, że musisz się spieszyć. Jak zorganizować najlepszą imprezę lub wybrać taką, na której zabawisz się jak nigdy? Kiedy wolne w majówkę 2020? Kiedy wolne dla studentów i czy w tym roku pojedziesz na najlepszy weekend majowy z Party Camp? Przekonaj się!

Majówka w Chorwacji
Wyjazdy studenckie majówka

Majówka – kiedy studenci będą mieli wolne?

Okres początku maja to już w Polsce tradycyjnie święto grilla. Wiele osób zostaje w domach, myśląc, że wypad na ten weekend będzie bardzo drogi i mało przyjemny. A przecież nie trzeba wybierać najdroższych ofert na majówkę. Wystarczy wiedzieć już teraz, kiedy będzie majówka w 2020 roku i planować wyjazd tak, by uniknąć nudnego, polskiego morza i słabych warunków w podrzędnym pensjonacie. Jeśli jednak nie wiesz, kiedy będzie majówka, zerknij w kalendarz i planuj.

Majówka Hiszpania
Majówka w hiszpanii

Najbliższa majówka zbliża się wielkimi krokami, a wiele osób wciąż nie wie, czy będzie mogło wybrać się na weekend majowy 2020 w jakieś ciekawe miejsce. W przyszłym roku majówka będzie przypadała od piątku do niedzieli. Będzie więc doskonała okazja, by bawić się w rytmie szalonych przebojów gdzieś w Polsce lub za granicą. Nie musisz spędzać tej majówki przy grillu. Zrób coś szalonego!

Wyjazdy studenckie jak spędzamy

Gdzie na majówkę 2020?

Warto wiedzieć, że tania majówka może odbywać się za granicą. Wyjedź z nami na Party Camp do Hiszpanii lub Chorwacji. To będzie doskonały sposób na spędzenie majówki 2020 w najpiękniejszych miejscach w Europie. Jeśli więc jeszcze zastanawiasz się gdzie na majówkę, to nie wahaj się już ani chwili i sprawdź nasze oferty. Dzięki temu weekend 1,2, 3 maja spędzisz na imprezach, których nigdy nie zapomnisz.

Chorwacka zabawa w rytmie słońca

Jeśli nudzi Cię zimna Polska i chcesz skosztować czegoś szczególnego na weekend majowy, to przekonaj się, że możesz bawić się do białego rana na plaży w Chorwacji. W programie nie tylko szalone imprezy, najlepsze kluby na całym wybrzeżu chorwackim, ale także zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitvickich czy Pula lub Rovinji. To tylko niektóre miejsca, które zobaczysz z nami podczas majówki 2020.

Pamiętaj, że u nas będziesz mógł spędzić długi majowy weekend nieco inaczej. Podczas wyjazdu do Chorwacji zaliczysz najlepsze kluby i weźmiesz udział w różnych imprezach tematycznych. Między innymi w Twoim bagażu nie może zabraknąć czegoś czerwonego… Pamiętaj także o wyjeździe na Party Boat, czyli łódkę imprezową z drinkami, DJ-em i doskonałą zabawą z setką ludzi obok. Najciekawsze oferty majówka 2020 czekają na Ciebie. Sprawdź, z czego jeszcze nie skorzystałeś.

Majowy Chillout 2020
Majówka 2020 do Chorwacji

Hiszpański piasek i przyjemne słońce

A może wolisz bardziej iberyjski klimat? Przedstawiamy pomysł na majówkowy wyjazd do Hiszpanii. Lloret de Mar przywita Cię ciepłem na plaży, gdzie zorganizujemy najlepszą zabawę integracyjną, o jakiej myślisz. Potem będziesz pić drinki nie tylko z nadmorskiego baru, ale także przy wtórze muzyki od najlepszych DJ-ów w klubach, o których do tej pory tylko słyszałeś, czyli np. Opium Mar alb Tropic’s.

Nie może Cię także zabraknąć podczas zwiedzania wyjątkowych miejsc zarówno samego Costa Brava, co zobaczysz z rejsu podczas weekendu majowego 2020, ale także całej Katalonii i jej stolicy – Barcelony. Zwiedzisz wyjątkowe zabytki, zobaczysz stadion Camp Nou i weźmiesz udział – a jakże – w kolejnych szalonych imprezach, a wszystko to podczas najgorętszej majówki, jaką możesz sobie wymarzyć. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wykorzystaj te wolne dni, by wybrać oferty na majówkę, które Ci się spodobają.

Szukaj alternatyw!

Zachęcamy do wzięcia udziału w majówkowym wyjeździe z Party Camp i wyborze miejsca, w którym zapomnisz o polskim zimnie początku maja. Pamiętaj, że w tym roku majówkę musisz dobrze zaplanować, bowiem piątek jest wolny od zajęć studenckich, to 1 maja. Być może otrzymasz także wolne dzień przed, ale jeśli nie, i tak warto trochę odpocząć i wyjechać z nami na południe Europy. Dzięki temu spędzisz najlepszą tanią majówkę w życiu i przeżyjesz niezapomniane przygody oraz poznasz najlepszych ludzi, którzy potrafią się bawić. Nie siedź w kraju, tylko korzystaj z życia, póki możesz!