Grecka majówka

Za górami za lasami za siedmioma dolinami była sobie kraina miodem i mlekiem płynąca. Kolebka kultury antycznej, miejsce spotkań wszystkich największych wierzeń ludowych. Miejsce gdzie rozpoczął się cykl największych imprez świata- Olimpiad.
W tym roku firma Party Camp organizuje jeden z największych studenckich wyjazdów do Grecji.
Cofniemy się w czasie by przeżyć nasze własne studenckie dionzje czyli cykl imprez ku czci Boga Dionizosa z głównym motywem picia wina. Bo właśnie w Grecji są jedne z najlepszych win.
Studenckie imprezy charakteryzują się dużą ilością trunków wysoko procentowych, a na naszej imprezie z pewnością ich nie zabraknie.
Gwarantujemy międzynarodowe towarzystwo, niezapomniane imprezy do białego rana i mnóstwo gier i zabaw integracyjnych, dzięki którym każdy wróci do domu z większą paczką znajomych.
To wszystko czeka na Ciebie już podczas najbliższego długiego weekendu majowego. Majówka 20142 to także doskonała okazja by zwiedzić najpiękniejsze zabytki greckiej architektury mi n akropol i greckie meteory. Podczas wyjazdu do Grecji nie możemy także zapomnieć o niesamowitych, piaszczystych plażach otaczających morze śródziemne i wyśmienitej kuchni jaką serwują greckie tawerny. Do zobaczenia!