Złoty Stok – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Złoty Stok: Chcesz przeżyć sylwestra 2023/2024 w wyjątkowy sposób w górach? Skorzystaj z naszej propozycji!

Nie boisz się wyzwań i zawsze szukasz czegoś nietypowego? To świetnie, bo właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy sylwestra w górskim klimacie. „Góral Party Camp” to miejsce, w którym spotkasz ludzi z całej Polski, gotowych do szaleństw i zabawy do białego rana. Nasza impreza to również doskonała okazja, aby zobaczyć jak wygląda sylwester w górach i poznać nowych ludzi.

Jeśli marzysz o tanim sylwestrze w polskich górach, to nie musisz już dłużej szukać – mamy dla Ciebie świetne propozycje! Sylwester 2023/2024 zagoszczą największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco – a Ty możesz wziąć w tym udział. Po koncertach będziesz miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystami. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak spędzić sylwestra, to wpadnij do nas na sylwestra dla studentów!
Sylwester studencki to nie tylko jedna noc szalonej zabawy, ale także kilka dni wypełnionych imprezami w najlepszych klubach, a na początek – impreza integracyjna. A to nie wszystko – czekają na Ciebie zjazdy na nartach, koncerty, kulig, zwiedzanie i wiele innych atrakcji. Przygotuj się na niezapomniane wakacje w górach!

W Party Camp przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety na Sylwestra, które zawierają cztery noclegi i mnóstwo zabawy. Dołączcie do nas i spędźcie wyjątkową noc w górach. W ofercie znajdziecie różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Nasza firma Góral Party Camp zapewni Wam niezapomniane przeżycia w czasie Sylwestra 2023/2024.

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej w Złoty Stok

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Pragniesz wyjątkowego Sylwestra? Wyobraź sobie powitanie Nowego Roku w otoczeniu białych szczytów, pod błękitnym niebem lub rozgwieżdżoną nocą, z dala od zgiełku miasta. To nie będzie zwykły Sylwester – to przeżycie, które odmieni twoją perspektywę, doda energii i zostawi niezapomniane wspomnienia.
Odstaw tradycyjne bale w ciasnych salach. W górach Sylwester to prawdziwy festiwal radości, śmiechu i prawdziwej zabawy. To okazja, by zrelaksować się przed nadchodzącym rokiem, zanurzyć się w gorących źródłach przygody i tańczyć do najbardziej energetycznych hitów, które rozgrzeją każdego – nawet w najzimniejsze wieczory.

Złoty Stok: Sylwester 2023/2024 w górach

Czego pragniesz na Sylwestra? Dołącz do setek innych, którzy chcą czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku. Oferujemy Ci festiwal życia, który nie tylko będzie wspomnieniem, ale początkiem nowych tradycji, nowych przygód i nowych rozdziałów w Twoim życiu. Czy podejmiesz wyzwanie i wyjedziesz na Sylwestra w góry, gdzie czeka Cię niezapomniana zabawa? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który usłyszysz przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie