Sylwester 2023/2024 – impreza w Zieleniec

Zieleniec: Myślisz o sylwestrze 2023/2024 w górach? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego!

Jeśli szukasz niezapomnianego sposobu na powitanie nowego roku, to musisz z nami spędzić sylwestra w górach. „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie spotkasz ludzi, którzy dzielą Twoją miłość do dobrej zabawy i tańca. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkudniową imprezę z najlepszymi DJ-ami w kraju.

Nie szukaj dłużej – mamy najtańsze propozycje na Sylwester 2023/2024 w polskich górach! Dołącz do nas, a zobaczysz największe gwiazdy disco w kraju i za granicą. Nie przegap szansy na pamiątkowe zdjęcie z ulubionym artystą! Nasz sylwester studencki to nie tylko zabawa, ale także kilka dni aktywności, w tym narciarskie i kuligowe szaleństwa. Spędź wyjątkową noc sylwestrową z nami w górach!

Jeśli marzycie o Sylwestrze, którego nie zapomnicie przez długi czas, to koniecznie musicie wybrać się do Góral Party Camp. Oferujemy Wam wyjątkowy pakiet, który obejmuje cztery noclegi, codziennie pełne wyżywienie, wiele atrakcji oraz imprezę sylwestrową z koncertami gwiazd. Nie zapominamy również o wyjeździe na stok narciarski i wizytach w najpiękniejszych miejscach regionu. Rezerwujcie już dzisiaj!

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej w Zieleniec

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Gotowy na niezapomnianą przygodę podczas Sylwestra? Wyrusz w góry i poczuj magię przemiany roku w otoczeniu przyrody. Tutaj, w sercu gór, Sylwester to święto radości i zabawy. Tańcz do samego rana, zanurz się w ciepłych źródłach przygody i bądź częścią niezapomnianej historii. Z dala od zgiełku miasta, pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, odnajdziesz energię i pozytywne wibracje, które towarzyszyć będą Tobie przez cały Nowy Rok.

Zieleniec: Sylwester 2023/2024 w górach

Chcesz poczuć magię Sylwestra? Dołącz do nas i przeżyj noc pełną życia, wraz z setkami innych ludzi, którzy, podobnie jak Ty, pragną czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich chwil roku. Sylwester to wyjątkowy czas, kiedy życie nabiera jeszcze większego znaczenia. Nie czekaj – zdecyduj się na Sylwestra, który nie tylko dostarczy Ci pięknych wspomnień, ale również zainauguruje nowe rozdziały w Twoim życiu. Czy jesteś gotów na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i rozpocznij Nowy Rok z prawdziwym przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie