Zawoja – Sylwester 2023/2024 w górach

Zawoja: Czy góry to Twój wybór na sylwestrową noc 2023/2024? Oto nasza atrakcyjna propozycja!

Zbliża się koniec roku, a Ty wciąż nie wiesz co na sylwestra? Wybierz Góral Party Camp i poczuj klimat prawdziwej górskiej imprezy! Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepszą zabawę w okolicy, a nasze profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie zapewnią niesamowitą atmosferę.

Masz ochotę spędzić sylwestra w polskich górach? Zobacz nasze propozycje na tanie spędzenie tego wieczoru. W sylwestra 2023/2024 wystąpią najlepsi wykonawcy disco i nie tylko. Nie przegap okazji, aby poznać ich bliżej i zrobić sobie zdjęcia. Nie wiesz, co robić w sylwestra? Zapraszamy na sylwestra studenckiego, gdzie czekają na Ciebie różnorodne atrakcje!

Sylwester to czas zabawy i relaksu. W Party Camp przygotowaliśmy dla Ciebie idealną ofertę, dzięki której z pewnością będziesz miał niezapomniany czas. Nasze pakiety sylwestrowe zawierają wiele atrakcji, m.in. różne formy zakwaterowania, codzienne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, wizytę w okolicznych miejscowościach oraz wyjazd na stok narciarski. Nie zapomnieliśmy też o koncertach gwiazd! Wybierz naszą ofertę i spędź sylwestra w najlepszym gronie. Góral Party Camp to miejsce, w którym na pewno nie będziesz się nudził. Zarezerwuj już teraz swój pakiet i poczuj na własnej skórze, jak to jest bawić się na całego!

Sylwester w Zawoja? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Zapomnij o nudnych Sylwestrach, wypełnionych typowymi balami i zatłoczonymi salami. Oto miejsce, gdzie świętowanie miesza się z górskim klimatem, a czas spędzony wśród przyjaciół staje się niezapomnianym przeżyciem. Przywitaj nowy rok pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, tańcząc do samego rana w rytm największych hitów. W górach czeka na Ciebie prawdziwa przygoda i radość, której nigdy nie zapomnisz.

Sylwester 2023/2024 – impreza w Zawoja

Czy gotowość do czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku motywuje Cię do działania? Dołącz do setek innych, którzy pragną w pełni pożyć życie!
Nie czekaj, aż kolejna okazja przepadnie. Wybierz Sylwestra, który nie tylko zostanie w Twojej pamięci, ale też otworzy drzwi do nowych tradycji, fascynujących przygód i nowych rozdziałów w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z głośnym hukiem, który usłyszysz jeszcze przez następne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie