Zakopane – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Zakopane: Sprawdź naszą propozycję na sylwestra 2023/2024!

Zapraszamy do spędzenia niesamowitej sylwestrowej zabawy w górskim klimacie do białego rana. W Górach możecie wnieść toast na powitanie Nowego Roku! To już kolejny rok, kiedy organizujemy najbardziej odjechana imprezę dla wszystkich, którzy chcą przetrząsnąć się w klimacie zabawy. Przygotowaliśmy dla Was specjalne miejsce w górach. „Góral Party Camp” to kilkaset osób z całej Polski połączonych w dobrej zabawie i tańcach przy muzyce najlepszych DJ-ów. Także najgorętszy sylwester w górach zapewni Ci niezapomniane chwile i pozwoli Ci na przywitanie roku z pompą.

Jeśli chcesz spędzić sylwestra w górach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sylwester 2023/2024 uświetnią największe gwiazdy polskiej sceny disco. Musisz do nas dołączyć! Po koncercie będziesz miał szansę zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą. Wciąż nie wiesz, co masz robić na sylwestra? Dołącz do naszej grupy studentów!
Nasz sylwester dla studentów to nie tylko zabawa do białego rana, ale także kilka dni pełnych atrakcji i imprez w najlepszych miejscach. Impreza integracyjna otwiera program, a potem zaczyna się jeszcze lepsza zabawa – narciarskie szaleństwo, najlepsze kluby, koncerty oraz wiele innych atrakcji, które powinno się zobaczyć podczas taniego sylwestra w górach 2023/2024!

Marzysz o niezapomnianym Sylwestrze w górskim klimacie? Wybierz ofertę Góral Party Camp i spędź cztery pełne atrakcji noclegi w najlepszym gronie. Nasze pakiety zapewniają m.in. różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów oraz wizyty w najlepszych miejscówkach regionu. W Party Camp jedzie się po to, by bawić się na całego – wpadajcie na niezapomniany Sylwester z Party Camp i sprawcie, by ten wyjątkowy czas pozostał z Wami na zawsze!

Sylwester w Zakopane? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy marzysz o tym, by powitać Nowy Rok w niezwykłym miejscu? Wyobraź sobie, jak atmosfera Sylwestra łączy się z pięknem górskiego krajobrazu, a muzyka i taniec trwają aż do świtu. Tutaj, w sercu gór, czeka na Ciebie festiwal radości, śmiechu i prawdziwej zabawy. Zanurz się w gorących źródłach przygody, tańcz w rytm największych hitów i ciesz się atmosferą bezgranicznego szaleństwa, która zostawi po sobie niezapomniane wspomnienia. Witaj Nowy Rok w stylu, o jakim zawsze marzyłeś – tutaj nie ma miejsca na tradycyjne bale, to miejsce, gdzie każda chwila to niezapomniany skok na szczyt szczęścia.

Sylwester 2023/2024 w Zakopane – zobacz ofertę

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, by dołączyć do setek ludzi, którzy pragną czegoś więcej niż tylko standardowego odliczania ostatnich sekund roku? Sylwester to zdecydowanie coś więcej niż zwykłe święto – to wyjątkowe wydarzenie, które czeka na Ciebie, byś mógł w nim w pełni uczestniczyć.
Nie przegap szansy na wyjątkowe przeżycie. Wybierz Sylwestra, który nie tylko będzie miłym wspomnieniem, ale także początkiem nowych tradycji, fantastycznych przygód i nowych rozdziałów w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy Twoje najśmielsze marzenia? Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie