Sylwester 2023/2024 w Wisła w górskim klimacie

Wisła: Myślisz o sylwestrze 2023/2024 w górach? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego!

Szykujcie się na wyjątkową sylwestrową zabawę w górskim klimacie do białego rana! Przygotowaliśmy dla Was kolejną, już niepowtarzalną okazję, aby powitać Nowy Rok w towarzystwie najlepszych ludzi i wspaniałej muzyki. „Góral Party Camp” to kilkaset osób z całej Polski, które połączone są wspólną zabawą. To już kolejny, szalony sylwester w górach, gdzie możecie przeżyć niezapomniane chwile. Nasza propozycja na sylwestra to kilkudniowa impreza i tańce przy muzyce najlepszych DJ-ów. Sprawdź, jakie niesamowite wrażenia czekają na Ciebie!

Planujesz spędzić sylwestra w polskich górach, ale nie chcesz zrujnować swego portfela? Zajrzyj do naszych ofert. W sylwestra 2023/2024 zapraszamy do zabawy z największymi gwiazdami krajowej i zagranicznej sceny disco. Dołącz do nas, tym bardziej że po występie będzie okazja na pamiątkowe zdjęcie z artystą. Szukasz sposobu na sylwestra? Przybywaj na sylwestra dla studentów!

Nie przegap okazji, by wziąć udział w niezapomnianym Sylwestrze w górach 2023/2024 z Party Camp! Nasza oferta „Góral Party Camp” oferuje wiele atrakcji, które z pewnością zadowolą każdego. Oferujemy różne pakiety, w tym cztery noclegi i mnóstwo zabawy. Nasze oferty obejmują różne formy zakwaterowania, codziennie pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Przyjdź i baw się z nami!

Sylwester w Wisła?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Pragniesz wyprawy życia, by zainaugurować Nowy Rok w stylu, o jakim zawsze marzyłeś? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra miesza się z górskim mikroklimatem, gdzie każda nowa znajomość zostaje częścią niezapomnianych historii, a muzyka i taniec trwają aż do świtu. Taże niezwykłe przeżycie na długo pozostawia niezapomniane wspomnienia i dodaje pozytywnej energii.

Sylwester 2023/2024 w Wisła w górach

Pragniesz czegoś więcej niż tylko zwykłego Sylwestra? Dołącz do setek innych, którzy tak jak Ty, chcą przeżyć festiwal życia! Nie przegap okazji, zdecyduj się na Sylwestra, który nie będzie tylko wspomnieniem, ale początkiem nowej tradycji, przygody i rozdziału w Twoim życiu. Zastanawiasz się, co czeka Cię na Sylwestrze w górach? Dołącz do nas i poczuj prawdziwy przytup, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie