Wierchomla Mała – Sylwester 2023/2024 w górach

Wierchomla Mała: Chcesz przeżyć sylwestra 2023/2024 w wyjątkowy sposób w górach? Skorzystaj z naszej propozycji!

Nowy rok można powitać w górskim klimacie, na sylwestrowej imprezie z najlepszymi DJ-ami. „Góral Party Camp” to spotkanie z setkami ludzi z całej Polski, którzy chcą wspólnie bawić się do białego rana. Nasza propozycja obejmuje kilkudniowy festiwal taneczny z niepowtarzalną atmosferą.

Jeśli szukasz sposobu na tanie spędzenie sylwestra, koniecznie zobacz nasze propozycje. W sylwestra 2023/2024 zagrają najwięksi wykonawcy disco. Nie przegap okazji, aby zobaczyć ich na żywo i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Jeszcze nie wiesz, czym zająć się w sylwestra? Wybierz nasz sylwester studencki!

Najgorętszy sylwester w górach czeka na Ciebie w Party Camp! Nasze pakiety oferują cztery noclegi i mnóstwo zabawy, a przygotowane atrakcje z pewnością zadowolą każdego. Wybierz tani sylwester i spędź go w najlepszym gronie, ciesząc się różnymi formami zakwaterowania, codziennym pełnym wyżywieniem, imprezą sylwestrową, opieką koordynatorów, codziennymi atrakcjami, wizytą w najlepszych miejscach regionu, wyjazdem na stok narciarski oraz koncertami gwiazd. Przyjedź i baw się na całego!

Sylwester w Wierchomla Mała?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Przygoda życia czeka na Ciebie! Dołącz do naszego niezwykłego wyjazdu Sylwestrowego i wita Nowy Rok w unikalnym stylu! Otwórz swoją wyobraźnię, gdyż czeka Cię miejsce, gdzie magia Sylwestra spotyka górski klimat, gdzie spotykasz nowych przyjaciół i tworzysz niezapomniane wspomnienia, tańcząc i słuchając muzyki do białego rana. Tutaj, widoki na śnieżne szczyty, rozświetlające błękitne niebo i gwiaździstą noc, zapierają dech w piersiach. Sylwester w górach to przeżycie, które pozwala ujrzeć świat w nowym świetle, naładować baterie i zacząć Nowy Rok z nową energią!

Wierchomla Mała – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Jesteś gotowy na Sylwestra, który przyniesie Ci więcej niż tylko odliczanie ostatnich sekund roku? Dołącz do setek ludzi, którzy pragną przeżyć coś niezapomnianego! Sylwester to wyjątkowa okazja, by świętować życie!

Nie czekaj na coś, co może przeminąć bezpowrotnie. Zdecyduj się na niezapomniane przeżycia, które pozostaną z Tobą na długo. Sylwester to początek nowej tradycji, nowych przygód i nowego rozdziału w Twoim życiu!

Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który usłyszą wszyscy przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie