Wałbrzych: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Wałbrzych: Marzy Ci się niezapomniana sylwestrowa zabawa 2023/2024 w górach?

Białonocna impreza w górskim stylu to już kolejny sylwester, który z radością organizujemy. To idealna okazja dla tych, którzy pragną powitać Nowy Rok w niezwykłej atmosferze zabawy. Każdej nocy przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje, które są zawsze w górach. „Góral Party Camp” to miejsce, w którym spotykają się osoby z całej Polski, aby razem bawić się w Nowy Rok.
Czekają Cię gorące rytmy i niesamowita atmosfera, a wszystko to podczas kilkudniowej imprezy z najlepszymi DJ-ami.

Przygotuj się na niezapomniany sylwester w polskich górach w 2023/2024! Z nami będziesz miał okazję bawić się do białego rana, uczestniczyć w integracyjnych imprezach oraz szaleć na największych imprezach w regionie. Oprócz tego, czeka Cię kulig, zwiedzanie i wiele innych atrakcji na naszym tanim sylwestrze studenckim. Nie przegap tej okazji i dołącz do nas!

Gotowy na najbardziej gorący Sylwester w górach? Wybierz nasz pakiet i poczuj magię zimy. Cztery noclegi, pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu oraz wyjazd na stok narciarski – to wszystko czeka na Ciebie u nas. Ciesz się Sylwestrem w najlepszym gronie i baw się na całego.

Alternatywa dla Sylwestra 2023/2024 w Wałbrzych

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Przywitaj Nowy Rok w sposób, o jakim zawsze marzyłeś. Czy jesteś gotowy na przygodę życia? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra spotyka się z górskim klimatem, gdzie każdy nowy znajomy staje się częścią niezapomnianej historii. Muzyka i taniec nie ustają aż do świtu, a atmosfera jest jedyna w swoim rodzaju.

Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Wałbrzych

Nie pozwól, aby kolejna okazja przemknęła Ci koło nosa. Wybierz Sylwestra, który nie będzie tylko wspomnieniem, ale rozpocznie nową tradycję, nową przygodę i nowy rozdział w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na niezapomniany Sylwester w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie