Sylwester 2023/2024 w Ustroń – impreza

Ustroń: Zastanawiasz się nad niebanalnym miejscem na sylwestra 2023/2024?

Najbardziej odjechana sylwestrowa impreza w górach? To możliwe! „Góral Party Camp” to spotkanie z setkami ludzi gotowych na wspólną zabawę i powitanie nowego roku w najlepszym klimacie. Nasza propozycja obejmuje kilkudniowy festiwal taneczny z niezapomnianą atmosferą.

Jeśli planujesz wakacje sylwestrowe w polskich górach, ale nie chcesz przepłacić – skorzystaj z naszych ofert. Sylwester 2023/2024 przyniesie Ci niezapomniane chwile dzięki występom największych gwiazd polskiej (i nie tylko) sceny disco. Nie możesz przegapić szansy, aby zrobić sobie z artystą pamiątkowe zdjęcie. Nie wiesz jeszcze, jak spędzić sylwestra? Przyłącz się do naszej student party!

Na Sylwestra mamy dla Ciebie ofertę, która zostanie z Tobą na długo. Spędź czas w górach w najlepszym towarzystwie, korzystając z naszej oferty „Góral Party Camp”. To Sylwester, który zapamiętasz na całe życie. Możesz poczuć relaks, który przegapiałeś, wybierając nas. Czekają na Ciebie wiele atrakcji, więc wbijaj do nas!

Sylwester w Ustroń? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Gotowy na przygodę życia, by powitać Nowy Rok w idealny sposób? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra i góry łączą się w jednym, gdzie każda nowa znajomość to część niezapomnianej historii, a taniec i muzyka trwają aż do samego świtu.

Sylwester 2023/2024 w Ustroń – zobacz ofertę

Czy jesteś już podekscytowany myślą o Sylwestrze? Przestań wahać się i dołącz do grona tych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko zwykłego, nudnego Sylwestra. To nie jest zwykły dzień, to wielkie święto życia, które czeka na Ciebie. Nie czekaj na kolejną okazję – teraz jest czas, aby podjąć decyzję o Sylwestrze, który będzie dla Ciebie czymś więcej niż tylko wspomnieniem. To początek nowej tradycji, nowego rozdziału w Twoim życiu i nowych, niezapomnianych przygód. Gotowy na Sylwestra w górach, który zapewni Ci niesamowite wrażenia? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z niepowtarzalnym hukiem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie