Sylwester 2023/2024 w Tylicz w górach

Tylicz: Przyciąga Cię perspektywa spędzenia sylwestra 2023/2024 w otoczeniu górskiego krajobrazu?

Przygotuj się na niesamowitą sylwestrową zabawę w górskim stylu aż do białego rana! To już kolejny rok, kiedy organizujemy najbardziej szalone przyjęcie dla wszystkich, którzy chcą powitać Nowy Rok w klimacie zabawy. Nasze specjalne wydarzenie „Góral Party Camp” skupia setki ludzi z całej Polski, którzy łączą się w jednym miejscu, by tańczyć i bawić się razem.
Zapewniamy Ci gorący sylwester w górach, który na pewno Cię zachwyci i pozwoli Ci celebrować Nowy Rok w stylu. Nasza impreza trwa kilka dni i obejmuje tańce przy muzyce najlepszych DJ-ów.

Zapraszamy na wyjątkowe przeżycie sylwestrowe w polskich górach, i to w niskiej cenie! Zobacz nasze propozycje na Sylwester 2023/2024, gdzie gwiazdy sceny disco rozbawią Cię do łez. Jeśli marzysz o pamiątkowym zdjęciu z artystą, to musisz z nami być! Na naszym sylwestrze dla studentów czekają na Ciebie niezapomniane atrakcje, począwszy od integracyjnej imprezy, poprzez imprezy w najlepszych klubach regionu, na świetnych koncertach kończąc. Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o kuligu i zwiedzaniu – to wszystko czeka na Ciebie podczas najtańszego sylwestra w górach 2023/2024!

Oferujemy niezapomniane sylwestrowe pakiety, w skład których wchodzą cztery noce pełne zabawy. Przyłącz się do Party Camp i spędź Święta w wyjątkowy sposób. Już teraz możesz sprawdzić nasze opcje i wybrać coś dla siebie. W pakietach m.in. różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, sylwestrowa impreza, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Wybierzcie swoje opcje i bawcie się jak nigdy przedtem.

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej w Tylicz

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Chcesz powitać Nowy Rok w wyjątkowy sposób? Oddaj się magii Sylwestra w górach. Wyrwij się z codziennej rutyny i wyrusz w góry, by powitać nadchodzący rok w niesamowitym stylu. Zanurz się w gorących źródłach przygody, tańcz do muzyki i spotkaj nowych ludzi, którzy staną się nieodłączną częścią Twojej niezapomnianej opowieści.

Sylwester 2023/2024 w Tylicz w górskim klimacie

Czy chcesz dołączyć do setek innych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko odliczanie ostatnich sekund starego roku? To nie tylko Sylwester, to festiwal życia, który czeka, byś stał się jego częścią. Nie czekaj, tylko wybierz Sylwestra, który przyniesie Ci więcej niż tylko miłe wspomnienia – będzie to początek nowej tradycji, nowej przygody i nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, którego dźwięk będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie