Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Szczyrk

Szczyrk: Szukasz ciekawej propozycji na imprezowy sylwester 2023/2024 w górach?

Zima, góry, impreza – to trzy słowa, które kojarzą się z naszą propozycją na sylwestra. Przygotowaliśmy dla Was najlepszą imprezę w okolicy, na której połączyliśmy klimat górskiej nocy i najlepszej muzyki. Dołącz do nas na Góral Party Camp i powitaj nowy rok w stylu!

Masz już plan na Sylwestra 2023/2024? Jeśli nie, zobacz nasze propozycje na tanie szaleństwo w polskich górach. Największe gwiazdy disco zagrają dla Ciebie ich największe przeboje. Dołącz do nas i zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą. Nasz sylwester dla studentów to nie tylko imprezy, ale także kilka dni spędzonych na narciarskich stokach, kuligu i zwiedzaniu regionu. Z nami spędzisz wyjątkowy Sylwester 2023/2024 w górach!

Zaprzyjaźnij się z zimą i wybierz nasz pakiet na Sylwestra. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele atrakcji. Podczas pobytu z nami, będziesz mieć zapewnione cztery noclegi, pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu oraz wyjazd na stok narciarski. Wybierz najlepsze opcje i baw się na całego.

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej 2023/2024 w Szczyrk

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy marzysz o spędzeniu Sylwestra w nietypowych okolicznościach? Przyłącz się do naszego wyjazdu i odkryj magiczne miejsce, gdzie Sylwester łączy się z górskim klimatem. Poznaj ludzi, którzy jak Ty, chcą zapomnieć o codziennej rzeczywistości i cieszyć się życiem w pięknej scenerii. Świętuj Nowy Rok w otoczeniu śnieżnych szczytów, pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą. Nie zapomnij zanurzyć się w gorących źródłach, zatańczyć do białego rana i zacząć Nowy Rok z nową siłą i energią!

Szczyrk – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Czy marzysz o niezapomnianym Sylwestrze? Dołącz do nas i bądź częścią tego wielkiego święta życia! Nie pozwól, aby kolejna okazja uciekła Ci przez palce – zdecyduj się na Sylwestra, który będzie dla Ciebie czymś więcej niż tylko zwyczajnym dniem. To początek nowych tradycji, wspaniałych przygód oraz nowego rozdziału w Twoim życiu. Gotowy na niezapomniany Sylwester w górach, który przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z prawdziwym hukiem, który rozbrzmiewać będzie przez całe 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie