Szczawnica: Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Szczawnica: Czy góry to Twój wybór na sylwestrową noc 2023/2024? Oto nasza atrakcyjna propozycja!

Góry i sylwester – to połączenie, które gwarantuje niezapomniane wrażenia. Jeśli zastanawiasz się, gdzie spędzić ostatnią noc w roku, to mamy dla Ciebie idealną propozycję – Góral Party Camp! Zapewniamy doskonałą zabawę, muzykę najlepszych DJ-ów i oszałamiający klimat górskiej nocy.

Jeśli szukasz idealnego sposobu na spędzenie Sylwestra 2023/2024, to wpadnij do nas! Zapewniamy niezapomniane wrażenia dzięki występom największych gwiazd sceny disco. Nie przegap okazji na pamiątkowe zdjęcia z artystami. Dołącz do nas i baw się najlepiej jak potrafisz już teraz!

Przygotuj się na niesamowite wrażenia związane z Sylwestrem w Górach! Zakończ obecny rok w najlepszym stylu z Party Camp. Wybierz jedną z wielu ofert i zapewnij sobie wyjątkowe wakacje. Czekają na Ciebie cztery noclegi pełne zabawy, różne formy zakwaterowania, codzienne wyżywienie, atrakcyjne programy, wizyty w najpiękniejszych miejscach regionu, wyjazd na stok narciarski, koncerty gwiazd oraz niezapomniana impreza sylwestrowa. Wpadaj i baw się na całego!

Alternatywa dla Sylwestra w Szczawnica

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę, podczas której powitasz Nowy Rok w sposób, o jakim zawsze marzyłeś? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra spotyka się z górską aurą, gdzie każdy nowy znajomy jest jak kropla w morzu niezapomnianej historii, a tańce i muzyka trwają do samego świtu.

Szczawnica – Sylwester 2023/2024 w górach

Nie chcesz przegapić wyjątkowej nocy? Dołącz do grona ludzi, którzy, tak jak Ty, pragną czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund roku. Sylwester to czas, kiedy życie nabiera jeszcze większego znaczenia. Nie czekaj – zdecyduj się na Sylwestra, który nie tylko zostawi piękne wspomnienia, ale również otworzy przed Tobą nowe drzwi w życiu. Czy jesteś gotów na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z prawdziwym przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie