Sylwester 2023/2024 w Świeradów-Zdrój – zobacz ofertę

Świeradów-Zdrój: Przyciąga Cię perspektywa spędzenia sylwestra 2023/2024 w otoczeniu górskiego krajobrazu?

Impreza sylwestrowa na górskim szlaku. Poznaj naszą oryginalną propozycję na sylwestra, która pozwoli Ci powitać nowy rok w nietypowych okolicznościach. Już nie musisz wybierać między imprezą a górami!

Jeśli planujesz spędzić sylwestra w polskich górach, to zobacz koniecznie nasze oferty. Sylwester 2023/2024 będzie niezapomniany dzięki występom największych gwiazd sceny disco. Z nami będziesz miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą. A jeśli wciąż nie wiesz co zrobić na sylwestra, to przyłącz się do nas i baw się razem z nami!

Jeśli planujesz spędzić Sylwestra w górach, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Wybierz naszą ofertę „Góral Party Camp” i ciesz się niesamowitymi wrażeniami. Będziesz mieć możliwość wyboru różnych opcji zakwaterowania, codziennego pełnego wyżywienia, imprezy sylwestrowej, opieki koordynatorów, codziennych atrakcji, wizyty w najlepszych miejscach regionu, wyjazdu na stok narciarski oraz koncertów gwiazd. Dołącz do nas, a zabawa będzie na cały regulator!

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej 2023/2024 w Świeradów-Zdrój

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Masz ochotę na niesamowitą przygodę podczas Sylwestra? Wyobraź sobie jak witasz Nowy Rok w otoczeniu śnieżnych szczytów, z dala od zgiełku miasta, otoczony magią przyrody. To nie jest zwykły Sylwester, to przeżycie, które działa jak energia, dodaje sił i pozostaje z Tobą na długo. Zapomnij o nudnych balach, w górach czeka na Ciebie festiwal radości, śmiechu i zabawy. Tańcz do porannej bryzy, zanurz się w ciepłych źródłach przygody, a muzyka rozgrywana na żywo będzie towarzyszyć Ci przez całą noc.

Sylwester 2023/2024 w Świeradów-Zdrój – zobacz ofertę

Pragniesz Sylwestra, który przyniesie Ci coś więcej niż tylko odliczenie ostatnich sekund roku? Dołącz do setek ludzi, którzy pragną przeżyć coś wyjątkowego! Sylwester to wydarzenie, które ma moc zmienić Twoje życie!

Nie czekaj na kolejną okazję, która przeminie bezpowrotnie. Zdecyduj się na niezapomniane przeżycia, które pozostaną z Tobą na długo. Sylwester to początek nowej tradycji, nowych przygód i nowego rozdziału w Twoim życiu!

Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie