Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Solina

Solina: Pragniesz sylwestra 2023/2024 w górach pełnego wrażeń? Zobacz, co mamy do zaoferowania!

Znasz już najlepszy sposób na powitanie nowego roku? Sylwester w górach to niepowtarzalna okazja, aby zacząć rok w klimacie prawdziwej zabawy. „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie spotkasz setki ludzi z całej Polski, którzy kochają tańce i muzykę. Przygotowaliśmy dla Ciebie niezapomnianą imprezę, która rozgrzeje Twoje ciało i umysł.

Szukasz idealnego miejsca na Sylwestra 2023/2024? Mamy dla Ciebie propozycję, która na pewno Cię zainteresuje. Sylwester w górach z gwiazdami disco to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo swoich ulubionych artystów i zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcie. Dla studentów przygotowaliśmy specjalny program, który na pewno przypadnie Wam do gustu. Impreza integracyjna, narciarskie szaleństwo, koncerty, kuligi i zwiedzanie to tylko część z naszego programu. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniany Sylwester 2023/2024.

Sylwester to czas, w którym warto zaszaleć. Jeśli chcesz spędzić go w górach, to koniecznie zarezerwuj naszą ofertę. Mamy dla Ciebie wiele form zakwaterowania, codzienne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, wizytę w okolicznych miejscowościach oraz wyjazd na stok narciarski. To nie wszystko! W programie sylwestrowym znajdują się również koncerty gwiazd. W Góral Party Camp czeka na Ciebie wiele atrakcji, dzięki którym z pewnością będziesz miał niezapomniany czas. Wybierz naszą ofertę i poczuj atmosferę prawdziwego sylwestra. Nie zwlekaj i zarezerwuj swój pakiet już teraz!

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej 2023/2024 w Solina

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy masz ochotę na podróż życia i ciepłe powitanie Nowego Roku w wyjątkowym stylu? Przedstaw sobie to miejsce, gdzie magia Sylwestra przenika się z górskim klimatem, a każda nowa twarz staje się częścią niezapomnianej relacji. Muzyka i taniec wciąż towarzyszą Twoim krokom, a na horyzoncie pojawiają się zapierające dech w piersiach szczyty.

Solina – Sylwester 2023/2024 w górach

Przyłącz się do setek innych, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko przeciętnego Sylwestra. Otwórz się na festiwal życia i stań się jego integralną częścią. Nie przegap kolejnej okazji, aby przeżyć Sylwestra, który nie tylko będzie wspomnieniem, ale wprowadzi nową tradycję, nową przygodę i nowy rozdział w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i rozpocznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie