Sylwester 2023/2024 – impreza w Sanok

Sanok: Marzy Ci się niezapomniana sylwestrowa zabawa 2023/2024 w górach?

Huczne przywitanie Nowego Roku w górach to już tradycja, którą chętnie kontynuujemy. To idealny moment dla tych, którzy lubią unikatowe formy zabawy. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje, jakie tylko można zastać w górach. „Góral Party Camp” to jedno z takich miejsc, żeby bawić się w Sylwestra we wspólnym gronie.
Zapraszamy na niezapomnianą zabawę i taniec przy muzyce najlepszych DJów podczas kilkudniowej imprezy w górach.

Zapraszamy na niedrogi sylwester w górach! Zobacz nasze oferty już teraz i przekonaj się, że nie warto przegapić Sylwestra 2023/2024 z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny disco. Nie możesz przegapić szansy na pamiątkowe zdjęcie z ulubionym artystą. Skorzystaj z naszej propozycji i zrób coś wyjątkowego w ostatni dzień roku. Poza tym czeka na Ciebie coś jeszcze – sylwester dla studentów! Będzie to niezapomniany czas pełen dobrej zabawy i nie tylko. Przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo atrakcji, np. impreza integracyjna na początek, narciarskie szaleństwo, największe kluby w regionie, koncerty i oczywiście kuligi i zwiedzanie.

Party Camp to miejsce, gdzie można spędzić sylwestra w najlepszym gronie. Oferujemy różne pakiety, które zawierają m.in. zakwaterowanie, wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów oraz wiele atrakcji. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i zobacz, jak wiele możemy Ci zaoferować. Sylwester w górach to niezapomniane chwile, które pozostaną z Tobą na zawsze. Przyjedź do nas i przekonaj się, że warto.

Zamiast Sylwester w Sanok proponujemy

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy chcesz powitać Nowy Rok w niebanalny sposób? Wybierz się w góry i pozwól naturze zafundować Ci niezapomnianą przygodę. Tutaj, pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, w otoczeniu śnieżnych szczytów, czeka na Ciebie festiwal radości i zabawy. Tańcz aż do świtu, zanurz się w gorących źródłach przygody i zacznij rok pełen energii i dobrych wibracji.

Sanok: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Słyszałeś kiedyś o Sylwestrze, który przyciąga setki ludzi, pragnących czegoś więcej niż tylko klasycznego odliczania ostatnich sekund roku? To nie tylko zwykłe święto, to prawdziwe święto życia, które czeka na Ciebie, byś mógł w pełni się nim cieszyć.
Nie przegap okazji na wyjątkowe przeżycie. Zdecyduj się na Sylwestra, który nie tylko będzie miłym wspomnieniem, ale także początkiem nowych tradycji, niesamowitych przygód oraz kolejnego rozdziału w Twoim życiu. Czy chcesz zasmakować wyjątkowego Sylwestra w górach, który przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania? Dołącz do nas i przeżyj początek Nowego Roku z przytupem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie