Sylwester 2023/2024 w Rytro – zobacz ofertę

Rytro: Rozmyślasz o wyjątkowym sylwestrze 2023/2024 w górskim klimacie?

Jeśli chcesz powitać nowy rok w nietypowy sposób, to znakomicie trafiłeś. „Góral Party Camp” to miejsce, w którym spotkasz ludzi szukających niezapomnianej zabawy i wspaniałych wspomnień. Sylwester w górach to także okazja, aby zobaczyć piękne krajobrazy i poczuć niepowtarzalny klimat gór.

Jeśli szukasz sposobu na tanie wakacje sylwestrowe w polskich górach, to mamy idealną propozycję. Sylwester 2023/2024 będzie niezapomniany dzięki występom największych gwiazd polskiej (i nie tylko) sceny disco. Nie możesz przegapić szansy, aby zrobić sobie z artystą pamiątkowe zdjęcie. Zastanawiasz się, jak spędzić sylwestra? Dołącz do naszej imprezy dla studentów!

Party Camp to gwarancja udanego Sylwestra! Wybierz jedną z naszych ofert i baw się w najlepszym towarzystwie, korzystając z wielu atrakcji, koncertów i imprez. To idealny sposób na spędzenie ostatniej nocy w roku, który zostanie z Tobą na długo. Wpadaj i przekonaj się sam!

Alternatywa dla Sylwestra 2023/2024 w Rytro

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Przygotowany na niezapomnianą przygodę? Przedstawiamy Ci idealne miejsce, by powitać Nowy Rok. Zamiast typowego Sylwestra w salonie, wybierz się w podróż do górskiej scenerii, gdzie magia Sylwestra łączy się z górskim klimatem. Przemierzaj śnieżne szczyty, zanurzaj się w gorących źródłach przygody i tańcz aż do świętego ranka. Znajdź energię i inspirację na nadchodzący rok, a wszystko to w towarzystwie nowych przyjaciół, którzy staną się nieodłączną częścią Twojej niezapomnianej opowieści.

Rytro: Sylwester 2023/2024 w górach

Niech Sylwester będzie dla Ciebie czymś więcej niż zwykłą nocą. Dołącz do nas i bądź częścią festiwalu życia, który przekracza granice wyobraźni.
Nie przegap kolejnej okazji, zdecyduj się na Sylwestra, który okaże się początkiem nowych tradycji, przygód i rozdziałów w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który zaspokoi Twoje najskrytsze pragnienia? Przyłącz się już dzisiaj i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie