Sylwester 2023/2024 w Przemyśl w górskim klimacie

Przemyśl: Marzy Ci się niezapomniana sylwestrowa zabawa 2023/2024 w górach?

Górska zabawa sylwestrowa, która trwa do rana. To już kolejny rok, w którym organizujemy najfajniejszą imprezę sylwestrową w górach, dla tych, którzy chcą powitać Nowy Rok w zabawowym stylu. „Góral Party Camp” to impreza, w której bierze udział kilkaset osób z całej Polski, razem tańcząc do muzyki najlepszych DJ-ów.

Nie wiesz, co robić na sylwestra? Zobacz nas! Nasz sylwester studencki to nie tylko impreza do białego rana, ale także kilka dni pełnych niesamowitych atrakcji. Na początek impreza integracyjna, a potem narciarskie szaleństwo, zwiedzanie i kuligi, impreza w klubie regionu, koncerty z największymi gwiazdami sceny disco i wiele więcej. Znajdziesz u nas to, czego szukałeś i jeszcze więcej.

Marzysz o Sylwestrze pełnym wrażeń? Wybierz naszą ofertę i spędź ten czas tak, jak lubisz. W górskim klimacie poczujesz magię zimy i odpoczniesz od codziennych obowiązków. W naszym pakiecie znajdziesz cztery noclegi, pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, codzienną opiekę koordynatorów, wizytę w najlepszych miejscach regionu oraz wyjazd na stok narciarski. Wybierz najlepsze opcje i ciesz się wyjątkowym Sylwestrem w górach.

Sylwester w Przemyśl?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy jesteś gotowy na przygodę życia podczas powitania Nowego Roku? Przypuść sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra łączy się z górskim krajobrazem, gdzie każda nowa znajomość przekłada się na wyjątkowe historie, a muzyka i taniec nie ustają aż do świtu.
To nie jest zwykłe świętowanie Sylwestra, to przeżycie, które wprowadza zmiany w perspektywie życia, dodaje energii i zostawia trwałe wspomnienia.
Zapomnij o tradycyjnych balach w tłocznych salach. Tutaj, w samym sercu gór, Sylwester to festiwal radości, zabawy i śmiechu. To szansa, by naładować baterie przed nadchodzącym rokiem, zanurzyć się w gorących źródłach przygody i tańczyć w rytm największych hitów, które rozgrzewają nawet najzimniejsze wieczory.

Sylwester 2023/2024 w Przemyśl w górach

Nie zastanawiaj się za długo. Czyż nie marzysz o czymś więcej niż jedynie zliczaniu ostatnich sekund starego roku? Sylwester to czas radości, czas na wprowadzenie zmian, czas na odkrywanie nowych obszarów życia. Nie przepuść okazji. Wybierz Sylwestra, który będzie stanowił odskocznię od rutyny i wprowadzi nową, ekscytującą tradycję do Twojego życia. Gotów na Sylwestra w górach, który przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania? Dołącz do nas już dziś i otwórz Nowy Rok z pazurem, który rozbrzmiewać będzie przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie