Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Poronin

Poronin: Czy góry to Twój wybór na sylwestrową noc 2023/2024? Oto nasza atrakcyjna propozycja!

Już niedługo Sylwester, a my mamy dla Was wyjątkową propozycję! „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie czeka na Was wiele atrakcji i niezapomniana zabawa w górskim klimacie. Serdecznie zapraszamy na kilkudniową imprezę, podczas której będziemy tańczyć przy najlepszych hitach, a także poznamy nowych ludzi.

Marzysz o wyjątkowym sylwestrze w górach? Oto propozycja dla Ciebie! Na Sylwestra 2023/2024 zapraszamy na niezapomniane koncerty największych gwiazd disco polo. A po koncercie czeka na Ciebie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ulubionym artystą. Przyłącz się do najlepszej zabawy w górach i oszczędź!

Przygotujcie się na najlepszy sylwester w górach w 2023/2024 z ofertą Góral Party Camp! Oferujemy nie tylko cztery noclegi, ale również mnóstwo zabawy i wrażeń. Wybierzcie nasz tani sylwester i bawcie się w najlepszym towarzystwie. Nasze pakiety zawierają wiele atrakcji, takich jak różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne wycieczki i wyjazdy na stok narciarski, a także koncerty gwiazd. Przyjedźcie i bądźcie gotowi na niesamowitą przygodę!

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej 2023/2024 w Poronin

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy chcesz powitać Nowy Rok w niezapomniany sposób? Wyobraź sobie, jak magia Sylwestra łączy się z pięknem górskiego krajobrazu, a muzyka i taniec trwają aż do świtu. Witaj Nowy Rok w sercu górskiej przygody, gdzie każdy nowy znajomy staje się częścią niezapomnianej historii. Zanurz się w gorących źródłach przygody, tańcz w rytm największych hitów i ciesz się atmosferą szaleńczej zabawy, która zapewni Ci niezapomniane wspomnienia na całe życie. Tutaj nie ma miejsca na zwykłe bale – Sylwester to festiwal radości, śmiechu i prawdziwej zabawy.

Poronin: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Czy wiesz, co zrobić, aby nie przegapić okazji dołączenia do setek osób, które pragną czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku? Sylwester to nie tylko zwykłe święto, to wyjątkowe wydarzenie, które czeka na Ciebie, byś mógł wziąć w nim udział.
Nie pozwól, by kolejna szansa Cię ominęła. Podaruj sobie Sylwestra, który będzie dla Ciebie znacznie więcej niż tylko piękne wspomnienie – to początek nowej tradycji, nowych przygód, który zapoczątkuje kolejny rozdział w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który spełni wszystkie Twoje marzenia? Dołącz do nas i przeżyj początek Nowego Roku z przytupem, który usłyszysz przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie