Sylwester 2023/2024 w Piwniczna-Zdrój w górach

Piwniczna-Zdrój: Pragniesz sylwestra 2023/2024 w górach pełnego wrażeń? Zobacz, co mamy do zaoferowania!

Przywitanie nowego roku w górskim klimacie to najlepsza zabawa, jaką możesz sobie wyobrazić. Sylwestrowa impreza w naszym ośrodku to prawdziwe szaleństwo, które pozwoli Ci zacząć rok z prawdziwym klimatem. „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie spotkasz setki ludzi z całej Polski i bawisz się do białego rana przy najlepszej muzyce.

Szukasz sposobu na tanie spędzenie sylwestra w górach? Znajdziesz go u nas! W sylwestra 2023/2024 zagrają najlepsi wykonawcy disco i nie tylko. Nie możesz przegapić okazji, aby przeżyć niezapomniane chwile i zrobić sobie zdjęcia z artystami. Zastanawiasz się, co robić w sylwestra? Zarezerwuj miejsce na sylwestrze studenckim!

Wpadajcie na niezapomniany Sylwester z Party Camp – oferujemy różnorodne pakiety, zapewniające cztery noclegi pełne atrakcji oraz niezapomnianą zabawę. Wybierzcie opcję, która najbardziej Wam odpowiada, aby spędzić najlepszy Sylwester w górach. W ramach naszych pakietów zapewniamy m.in. różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów oraz wizyty w najlepszych miejscówkach regionu. Pamiętajcie, że w Party Camp jedzie się po to, by bawić się na całego!

Zamiast Sylwester w Piwniczna-Zdrój proponujemy

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Chcesz powitać Nowy Rok w niebanalny sposób? Pojedź w góry i poczuj magię Sylwestra łączącą się z górskim klimatem. Znajdź się na szczycie, wśród śnieżnych szczytów, i oddaj się rozrywce i dobrej zabawie. Taniec, muzyka, śmiech, to tylko niektóre z atrakcji, które na Ciebie czekają. Oddychaj świeżym powietrzem, zanurz się w gorących źródłach przygody i w rytm największych hitów tańcz aż do białego rana.

Sylwester 2023/2024 w Piwniczna-Zdrój w górach

Nie bądź bierny – zrób coś wyjątkowego i dołącz do setek innych, którzy, podobnie jak Ty, chcą czegoś więcej niż jedynie odliczania ostatnich sekund starego roku. Sylwester to nie tylko zwykłe świętowanie, to prawdziwe święto życia, na którym nie możesz się nie pojawić. Wybierz Sylwestra, który nie będzie tylko wspomnieniem, ale rozpocznie nową tradycję, nową przygodę i nowy rozdział w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na niezapomniany Sylwester w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie