Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Nowy Targ

Nowy Targ: Czy góry to Twój wybór na sylwestrową noc 2023/2024? Oto nasza atrakcyjna propozycja!

W górach czeka najbardziej odjechana impreza sylwestrowa. „Góral Party Camp” to miejsce spotkania setek osób, które chcą powitać nowy rok w klimacie zabawy przy muzyce najlepszych DJ-ów. Nasza propozycja to kilkudniowy festiwal taneczny, który zapewni niezapomniane wrażenia i niepowtarzalną atmosferę.

Przygotuj się na wyjątkowy Sylwester 2023/2024 w polskich górach! Z nami będziesz miał okazję zobaczyć największe gwiazdy muzyki disco na żywo oraz bawić się do białego rana. Oprócz tego, czekają na Ciebie różne atrakcje, takie jak impreza integracyjna, szaleństwo na stoku czy zwiedzanie. Nie przegap okazji i dołącz do nas na tanim sylwestrze studenckim!

Jeśli szukasz niezapomnianych wrażeń i chcesz spędzić Sylwestra w górskim klimacie, to oferta Góral Party Camp jest właśnie dla Ciebie. Przygotowaliśmy różnorodne pakiety, które gwarantują cztery pełne atrakcji noclegi oraz niezapomnianą zabawę. Wybierz opcję, która spełni Twoje oczekiwania, a my zapewniamy m.in. codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów oraz wizyty w najlepszych miejscówkach regionu. W Party Camp jedzie się po to, by bawić się na całego – wpadajcie na niezapomniany Sylwester z Party Camp!

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej 2023/2024 w Nowy Targ

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Pragniesz niezapomnianych wrażeń z okazji Sylwestra? Wyobraź sobie spotkanie Nowego Roku w otoczeniu białych szczytów, pod czystym niebem lub rozgwieżdżoną nocą, z dala od zgiełku miasta. To nie będzie typowy Sylwester – to doświadczenie, które odmieni twoją perspektywę, dostarczy energii i zostawi niezapomniane wspomnienia.
Zapomnij o tradycyjnych balach w zatłoczonych salach. Tutaj, w górach, Sylwester to prawdziwe święto radości, śmiechu i zabawy. To szansa, by naładować baterie przed nadchodzącym rokiem, zanurzyć się w gorących źródłach przygody i tańczyć do największych hitów, które rozgrzeją każdą duszę.

Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Nowy Targ

Czy jesteś gotowy, by zostać częścią tłumu ludzi, którzy tęsknią za czymś więcej niż tylko prostym zliczaniem godzin przed północą? Sylwester to nie tylko kolejna data w kalendarzu – to prawdziwe, pełne życia święto, które czeka na to, abyś stał się jego nieodzowną częścią. Nie pozwól, by kolejna okazja minęła Cię obojętnie. Zdecyduj się na wyjątkowy Sylwester w górach, który przyniesie Ci nowe tradycje, niezapomniane przygody i nowe rozdziały w Twoim życiu. Dołącz do nas i powitaj Nowy Rok z hukiem, który będzie słyszalny przez cały kolejny rok!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie