Sylwester 2023/2024 w Nowy Sącz

Nowy Sącz: Zastanawiasz się nad niebanalnym miejscem na sylwestra 2023/2024?

Marzysz o niezapomnianej sylwestrowej imprezie? A może największą radość sprawia Ci taniec w górach? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – „Góral Party Camp”! To miejsce, gdzie setki ludzi z całej Polski łączą siły, by powitać nowy rok w klimacie imprezy na szczytach. Przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, by Twoje świętowanie było wyjątkowe – a najlepsi DJ-e zagwarantują, że na parkiecie nie zgasną światła.

Jeśli chcesz spędzić sylwestra w polskich górach, mamy dla Ciebie idealny pomysł. Sylwester 2023/2024 będzie obfitował w koncerty największych gwiazd polskiej sceny disco. Po koncertach będziesz miał szansę zrobić sobie zdjęcie z artystami. Jeśli jeszcze nie wiesz, co robić na sylwestra, to z nami możesz uczestniczyć w sylwestrze studenckim. Impreza integracyjna, kulig, narciarskie zjazdy, największe imprezy w najlepszych klubach – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na Ciebie podczas sylwestra dla studentów.

Spędź Sylwestra, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś! W Party Camp oferujemy różne pakiety, zapewniające cztery noclegi i masę zabawy. Wybierz opcję najlepszą dla siebie i ciesz się wspaniałym Sylwestrem w Górach. W ofercie znajdziesz zakwaterowanie, wyżywienie, niezapomnianą imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje oraz wizytę w najlepszych miejscówkach w regionie. Do tego wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Przyjedź i baw się na całego!

Sylwester w Nowy Sącz?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Pragniesz powitać Nowy Rok w niebanalny sposób i przeżyć życiową przygodę? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra łączy się z górskim klimatem, gdzie każdy nowy znajomy to bohater fascynującej historii. Muzyka i taniec trwają aż do świtu, a Ty witasz Nowy Rok pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, z dala od zgiełku codzienności. To niezwykłe przeżycie dodaje energii, zmienia perspektywę, i pozostawia piękne wspomnienia na zawsze.

Nowy Sącz – Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Czy chcesz przeżyć niezapomniany Sylwester? Dołącz do grona tych, którzy nie szukają już jedynie zabawy, ale chcą zrobić coś wyjątkowego i przeżyć niezapomniane chwile. To nie tylko kolejny dzień, to wielkie święto życia, które czeka na Ciebie! Nie czekaj na kolejną okazję – zdecyduj się na Sylwestra, który zapoczątkuje nowe przygody, nowe tradycje i nowy rozdział w Twoim życiu. Gotowy na Sylwestra w górach, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z niezapomnianym hukiem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie