Sylwester 2023/2024 w Muszyna

Muszyna: Interesuje Cię wyjątkowa oferta na sylwestra 2023/2024 z górskim otoczeniu?

Wyjątkowy sylwester w górach z pewnością pozostanie na długo w Twojej pamięci. „Góral Party Camp” to nie tylko miejsce, w którym można świetnie się bawić, ale również poznać nowych ludzi i podzielić się z nimi radością. Taniec do białego rana i najlepsi DJ-owie – to wszystko na naszej sylwestrowej imprezie.

Chcesz spędzić sylwestra w polskich górach, ale nie przepłacić? Sprawdź nasze oferty. W sylwestra 2023/2024 będziesz miał okazję spotkać się z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny disco. Przyłącz się do nas, zwłaszcza że po występie z artystą będziesz mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie wiesz, jak spędzić sylwestra? Przybywaj na sylwestra dla studentów!

Przyjedź do nas i spędź Sylwestra na najwyższym poziomie. W naszym pakiecie znajdziesz cztery noclegi, pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu oraz wyjazd na stok narciarski. Wybierz najlepsze opcje, baw się na całego i przeżyj niezapomniany czas.

Sylwester w Muszyna?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Pragniesz niezapomnianej przygody, by powitać Nowy Rok w niespotykanym stylu? Przedstaw sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra łączy się z górskim klimatem, gdzie każda nowa znajomość zamienia się w część przepełnionej radości opowieści, a muzyka i taniec trwają przez całą noc, aż do świtu.
Witaj Nowy Rok otoczony pięknymi widokami śnieżnych szczytów, pod niebieskim niebem lub rozświetlonymi gwiazdami, z dala od codziennego hałasu. To nie jest typowy Sylwester, lecz przeżycie, które oferuje nową perspektywę, daje pozytywną energię i pozostawia piękne wspomnienia.
Zapomnij o zwykłych balach w zatłoczonych salach. Tutaj, w samym sercu gór, Sylwester to festiwal radości, uśmiechu i prawdziwej zabawy. Okazja, by doładować baterie przed nadchodzącym rokiem, zanurzyć się w gorących źródłach przygody i tańczyć w rytm największych przebojów, które rozgrzeją nawet najchłodniejsze wieczory.

Sylwester 2023/2024 w Muszyna – impreza

Czy jesteś gotów na dołączenie do setek innych, którzy, podobnie jak Ty, pragną czegoś więcej niż tylko odliczanie ostatnich sekund starego roku? To wydarzenie nie tylko kojarzy się z Sylwestrem, ale jest to festiwal życia, na który czeka, abyś stał się jego częścią. Nie odkładaj na później, zdecyduj się na Sylwestra, który będzie dla Ciebie czymś wyjątkowym – początkiem nowej tradycji, nowej przygody i nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotów na Sylwestra w górach, który przewyższy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok z mocą, której dźwięk będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie