Małe Ciche: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Małe Ciche: Rozważasz spędzenie imprezowego sylwestra 2023/2024 wśród gór?

Impreza sylwestrowa w górach to świetna okazja, aby razem z innymi ludźmi powitać nowy rok w przyjacielskiej atmosferze. „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie spotkasz wiele zróżnicowanych osób, gotowych do wspólnej zabawy i tańców do białego rana. Nasza impreza to również doskonała okazja, aby poznać nowych ludzi i stworzyć wymarzone wspomnienia.

Jeżeli poszukujesz niskobudżetowego sposobu na spędzenie sylwestra w polskich górach, to koniecznie przeczytaj naszą propozycję. W Sylwestra 2023/2024 będziesz miał okazję zobaczyć największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco. U nas znajdziesz mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim będziesz mógł zrobić sobie zdjęcie z artystą. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, co zrobić w Sylwestra, to nie wahaj się i dołącz do nas, szczególnie, że organizujemy sylwestra dla studentów!

Czekają na Ciebie cztery wyjątkowe noclegi, pełne atrakcji oraz niezapomniana impreza sylwestrowa z Party Camp! Wybierz jeden z wielu pakietów, które oferujemy i spędź najlepszy Sylwester w górach. W ofercie znajdziesz różne formy zakwaterowania, codzienne wyżywienie, wizyty w najpiękniejszych miejscówkach regionu oraz wyjazd na stok narciarski. Do tego niezwykłe koncerty gwiazd oraz liczne atrakcje. Rezerwuj już teraz i przekonaj się, jak niesamowity to będzie Sylwester z Party Camp!

Sylwester 2023/2024 w Małe Ciche?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy chcesz powitać Nowy Rok w wyjątkowy sposób, który zapadnie Ci w pamięć na zawsze? Przedstaw sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra łączy się z górskim klimatem, gdzie każdy nowy znajomy staje się częścią fascynującej historii. Muzyka i taniec trwają aż do świtu, a Ty witasz Nowy Rok pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, z dala od miejskiego zgiełku. To przeżycie, które dodaje energii, zmienia perspektywę i zostawia niezapomniane wspomnienia.

Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Małe Ciche

Gotów na noc pełną życia? Dołącz do setek innych, którzy, podobnie jak Ty, pragną czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku. Sylwester to nie tylko zwykły dzień – to czas, w którym życie nabiera jeszcze większego sensu. Nie pozwól, by kolejna okazja przeminęła bezpowrotnie. Zdecyduj się na Sylwestra, który będzie dla Ciebie początkiem nowej tradycji, nowej przygody, nowego etapu w życiu. Czy gotów jesteś na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i rozpocznij nowy rok z prawdziwym przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie