Łomnica-Zdrój: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Łomnica-Zdrój: Interesuje Cię wyjątkowa oferta na sylwestra 2023/2024 z górskim otoczeniu?

Przywitaj nowy rok w nietypowy sposób – bądź częścią sylwestrowej imprezy w górach! „Góral Party Camp” to wydarzenie, które przyciąga ludzi z całej Polski – to miejsce, gdzie kilkaset osób bawi się przy najlepszej muzyce. To niezapomniana przygoda dla wszystkich, którzy szukają niecodziennych sposobów na spędzenie sylwestra. Impreza trwa kilka dni i zapewnia mnóstwo atrakcji dla każdego uczestnika.

Nie masz planów na sylwestra? Polscy górale czekają na Ciebie! Na sylwestra 2023/2024 zaserwujemy Ci najlepszą wakacyjną zabawę! Zobacz nasze propozycje na tanie wakacje z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny disco. A po koncercie? Będziesz mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą. Czekamy na Ciebie, bo sylwestr bez Ciebie nie będzie pełny!

Jeśli szukasz idealnego pomysłu na Sylwestra, to z pewnością warto zastanowić się nad ofertą Party Camp. Szykujemy dla Ciebie niesamowitą zabawę w górach, pełną atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Zarezerwuj swój pakiet już dziś i przygotuj się na najgorętszą imprezę Sylwestrową ever!

Sylwester w Łomnica-Zdrój? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Jeśli marzy Ci się wyjątkowy i niepowtarzalny Sylwester, z dala od tradycyjnych balów i zatłoczonych sal, to musisz wybrać się do magicznego miejsca, gdzie spotkasz ludzi, którzy stworzą z Tobą niezapomniane wspomnienia. Wśród górskiego krajobrazu, gorących źródeł i rytmicznej muzyki przywitaj nowy rok z radością, energią i optymizmem.

Sylwester 2023/2024 w Łomnica-Zdrój – impreza

Sylwester to nie tylko zwykłe wydarzenie – to prawdziwe święto życia, które przyciąga tłumy ludzi poszukujących czegoś więcej niż jedynie odliczania ostatnich chwil poprzedniego roku. Nie czekaj na kolejną okazję! Podaruj sobie wyjątkowy Sylwester w górach, który przyniesie Ci nie tylko fantastyczne wspomnienia, ale także nowe tradycje, niezapomniane przygody i nowe rozdziały w Twoim życiu. Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok z hukiem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie