Limanowa – Sylwester 2023/2024 w górach

Limanowa: Interesuje Cię wyjątkowa oferta na sylwestra 2023/2024 z górskim otoczeniu?

Bądź częścią najbardziej odjechanej imprezy sylwestrowej w Polsce! To już kolejny rok, gdy organizujemy specjalne wydarzenie dla tych, którzy chcą powitać nowy rok w górach. „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie kilkaset osób spotyka się, by bawić się razem przy najlepszej muzyce. Zabawa trwa kilka dni i jest niezapomnianym przeżyciem dla każdego, kto szuka nietypowych sposobów na spędzenie sylwestra.

Szukasz pomysłu, jak spędzić Sylwestra w polskich górach, ale nie chcesz przepłacić? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Sylwester 2023/2024 to czas, w którym zobaczysz największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco. Nasz sylwester studencki jest nie tylko jedną nocą zabawy, ale kilkoma dniami pełnymi atrakcji, takich jak narciarstwo, imprezy w najlepszych klubach, koncerty, kuligi i zwiedzanie. Nie zwlekaj i przyłącz się do nas na sylwestra dla studentów. Czekają na Ciebie niezapomniane wspomnienia w górskim klimacie!

Z Party Camp zawsze możecie liczyć na wspaniałą zabawę w trakcie sylwestra. Oferujemy cztery noclegi pełne wrażeń i atrakcji. Wybierzcie nasz tani sylwester i bawcie się na całego w najlepszym towarzystwie. Nasze pakiety zawierają wiele atrakcji, takich jak różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne wycieczki po regionie, wyjazdy na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Wybierzcie nas i cieszcie się niezapomnianym sylwestrem w górach!

Sylwester w Limanowa? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy jesteś gotowy na wspaniałą przygodę, na spotkanie z Nowym Rokiem w stylu, o jakim zawsze marzyłeś? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra splata się z atmosferą gór, gdzie każdy nowo poznany człowiek staje się częścią wyjątkowej opowieści, a muzyka i taniec trwają aż do świtu.

Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Limanowa

Czy jesteś gotowy na coś więcej niż tylko odmierzenie ostatnich sekund starego roku? Dołącz do setek innych, którzy pragną życia z pasją!
Nie czekaj na kolejną okazję. Wybierz Sylwestra, który nie tylko będzie wspomnieniem, ale też okaże się początkiem nowych tradycji, niezapomnianych wypraw i nowych rozdziałów w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przerosnie wszystkie Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z wielkim hukiem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie