Kudowa-Zdrój: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Kudowa-Zdrój: Czy góry to Twój wybór na sylwestrową noc 2023/2024? Oto nasza atrakcyjna propozycja!

Kochasz góry i szaleństwo? W takim razie z pewnością pokochasz naszą sylwestrową imprezę w „Góral Party Camp”! Tu spotkasz setki ludzi z całej Polski, mających jedno wspólne – miłość do górskiej zabawy. Tylko u nas będziesz mógł powitać nowy rok w stylu, który Ci odpowiada. Muzyka, tańce i radość do białego rana – co może być lepszego?

Jeśli szukasz wyjątkowego sposobu na spędzenie Sylwestra 2023/2024, koniecznie zobacz nasze propozycje na tanie sylwestry w polskich górach! Wraz z nami będziesz mógł zobaczyć największe gwiazdy muzyki disco i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Ponadto, czeka Cię wiele innych atrakcji, takich jak impreza integracyjna, szaleństwo na stoku, najlepsze kluby regionu i wiele innych. Dołącz do nas na Sylwestrze dla studentów i zrób sobie niezapomniany prezent na koniec roku!

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla tych, którzy chcą spędzić Sylwestra w górskim klimacie. W Party Camp czeka na Was cztery noclegi pełne atrakcji oraz niezapomniana zabawa. Wybierzcie swój pakiet i cieszcie się codziennym pełnym wyżywieniem, imprezą sylwestrową, opieką koordynatorów oraz wizytami w najlepszych miejscówkach regionu. W Party Camp jedzie się po to, by bawić się na całego – wpadajcie na niezapomniany Sylwester z Party Camp!

Sylwester w Kudowa-Zdrój?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy marzysz o niezapomnianym Sylwestrze w górskim klimacie? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Nowego Roku łączy się z malowniczą scenerią, a każdy nowy znajomy staje się bohaterem niezwykłej historii. Muzyka i taniec trwają aż do świtu, a Ty witasz Nowy Rok pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, z dala od miejskiego zgiełku. To przeżycie, które dodaje energii, zmienia perspektywę, i zapada na długo w pamięć.

Kudowa-Zdrój – Sylwester 2023/2024 w górach

Gotowy na coś więcej niż tylko odliczanie ostatnich sekund starego roku? Dołącz do setek innych, którzy pragną doświadczyć festiwalu życia, który czeka na Ciebie.
Nie zwlekaj, bo okazja może przeminąć. Przyłącz się do Sylwestra, który nie tylko zapadnie w pamięć, ale będzie początkiem nowych tradycji, przygód i rozdziałów w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przewyższy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z dużym hukiem, który będziesz pamiętał przez cały rok!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie