Krynica-Zdrój: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Krynica-Zdrój: Odkryj naszą propozycję na ekscytujący sylwester 2023/2024 w malowniczych górach!

Pragniesz powitać nowy rok w niezwykłym stylu? A może po prostu chcesz dobrze się bawić w górach? Koniecznie musisz wziąć udział w „Góral Party Camp” – najbardziej szalonej sylwestrowej imprezie na szczytach. Spotkasz tutaj ludzi, którzy kochają góry tak samo jak Ty i którzy wiedzą, jak się bawić. A najlepsi DJ-e zagwarantują, że żadne buty na parkiecie nie będą stać w miejscu.

Jeśli chcesz spędzić sylwestra w górach i nie przepłacić, to mamy coś dla Ciebie. Przygotowaliśmy ofertę Sylwestra 2023/2024 z gwiazdami polskiej oraz międzynarodowej sceny disco. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, bo warto. Niech to będzie dla Ciebie niezapomniana noc i przeżycie, na które czekałeś. Oprócz tego masz możliwość skorzystania z naszej oferty sylwestra studenckiego. Przygotowaliśmy dla młodych ludzi wiele atrakcji i wydarzeń, które na pewno będą niezapomniane. Impreza integracyjna, narciarskie szaleństwo, koncerty i kuligi to tylko część z naszego programu. Dołącz do nas i przekonaj się, że Sylwester w górach to strzał w dziesiątkę.

Chcesz spędzić niezapomniany Sylwester w górach? Dołącz do nas i wybierz naszą ofertę „Góral Party Camp”. Znajdziesz w niej różne opcje zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Wpadaj do nas i baw się na całego!

Sylwester w Krynica-Zdrój?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę życia, by powitać Nowy Rok swoim sposobem? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra łączy się z górzystym klimatem, gdzie każde nowe zbliżenie to część niezwykłej historii, a tańce i muzyka trwają aż do świtu.

Sylwester 2023/2024 – impreza w Krynica-Zdrój

Nie trać czasu i dołącz do grona tych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko odliczanie ostatnich sekund starego roku. Sylwester to festiwal życia, który czeka na Ciebie, byś mógł stać się jego częścią. Nie przegap okazji i wybierz takiego Sylwestra, który będzie początkiem nowych tradycji, nowej przygody i nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który zaskoczy Cię swoimi atrakcjami? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie