Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Korbielów

Korbielów: Myślisz o sylwestrze 2023/2024 w górach? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego!

Zapraszamy na Sylwestrową imprezę w klimacie górskim! To nasza kolejna edycja i każdego roku staramy się przygotować dla Was coś wyjątkowego. „Góral Party Camp” to idealne miejsce na przywitanie nowego roku w gronie przyjaciół i nowych znajomych. Oczekuje nas wiele zabawy i tańców przy najlepszej muzyce.

Jeśli szukasz taniego sylwestra w górach, to dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie Sylwester 2023/2024 z gwiazdami polskiej i zagranicznej sceny disco. Sprawdź nasze oferty i przekonaj się, że warto z nami spędzić ostatni dzień roku. Dla studentów przygotowaliśmy specjalny program, który na pewno przypadnie Wam do gustu. Impreza integracyjna, narciarskie szaleństwo, koncerty, kuligi i zwiedzanie to tylko fragment naszego programu. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniany Sylwester 2023/2024.

Jeśli marzysz o niezapomnianym sylwestrze, to musisz odwiedzić Góral Party Camp. Oferujemy różne pakiety, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Czeka na Ciebie zakwaterowanie, wyżywienie, impreza sylwestrowa, opieka koordynatorów, codzienne atrakcje oraz wiele innych atrakcji. Przyjedź i przekonaj się, że nasza oferta to gwarancja wspaniałej zabawy.

Sylwester 2023/2024 w Korbielów?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Chcesz przywitać Nowy Rok w stylu, o jakim zawsze marzyłeś? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magiczna atmosfera Sylwestra łączy się z górską przyrodą, gdzie każda nowa znajomość staje się częścią niezapomnianej opowieści, a muzyka i taniec trwają aż do świtu.
To nie jest zwykły bal Sylwestrowy w zatłoczonym wnętrzu. Tutaj, w sercu gór, Sylwester to święto radości, zabawy i śmiechu. To możliwość naładowania akumulatorów przed nadchodzącym rokiem, zanurzenia się w gorących źródłach przygody i tańca w rytm największych hitów, które rozgrzeją nawet najzimniejsze wieczory.

Korbielów – Sylwester 2023/2024 w górach

Jesteś gotowy, by dołączyć do setek innych, którzy pragną czegoś więcej niż tylko odliczanie ostatnich sekund starego roku? To nie tylko Sylwester, to festiwal życia, który czeka na Ciebie, byś stał się jego częścią. Nie zwlekaj, wybierz Sylwestra, który zapewni Ci więcej niż tylko miłe wspomnienia – będzie to początek nowej tradycji, nowej przygody i nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przewyższy wszystkie Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z mocą, której dźwięk będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie