Sylwester 2023/2024 w Kłodzko w górach

Kłodzko: Chcesz znaleźć atrakcyjną ofertę na sylwestrową zabawę 2023/2024 w górskiej scenerii?

W górach, zimowym klimacie, radosna zabawa do białego rana. Już kolejny raz przygotowaliśmy dla Was najbardziej szaloną imprezę sylwestrową, dla tych, którzy lubią powitać Nowy Rok w zabawowym klimacie. „Góral Party Camp” to kilkuset-osobowe spotkanie z Polski, które jednoczy się w jednym miejscu, by wspólnie się bawić.

Jeśli szukasz sposobu na spędzenie sylwestra w polskich górach, mamy dla Ciebie propozycję pełną atrakcji. Sylwester 2023/2024 będzie hucznie świętowany przez największe gwiazdy disco. Po koncertach będziesz miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z artystami. Sylwester studencki to również świetna okazja na spędzenie czasu w wyjątkowy sposób. Impreza integracyjna, kulig, narciarskie szaleństwo, najlepsze imprezy w najlepszych klubach – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na Ciebie podczas sylwestra dla studentów.

Dołącz do nas na Sylwestra i pozwól nam stworzyć dla Ciebie niesamowite wspomnienia. Oferujemy pakiet pełen atrakcji i czterech nocy spędzonych w gronie wspaniałych ludzi. Wybierając naszą ofertę „Góral Party Camp”, zyskujesz dostęp do różnych opcji zakwaterowania, codziennego pełnego wyżywienia, imprezy sylwestrowej, opieki koordynatorów, codziennych atrakcji, wizyty w najlepszych miejscach regionu, wyjazdu na stok narciarski oraz koncertów gwiazd. Przyjdź z nami i baw się na całego.

Alternatywa dla Sylwestra w Kłodzko

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Pragniesz przeżyć Sylwestra w unikalny sposób i powitać Nowy Rok w magicznych okolicznościach? Przedstaw sobie to miejsce, gdzie magia Sylwestra spotyka się z górskim klimatem, gdzie każda nowa twarz staje się częścią niepowtarzalnej opowieści, a muzyka i taniec nie ustają nawet do świtu.

Kłodzko – Sylwester 2023/2024 w górach

Czy jesteś gotowy na wyjątkowe przeżycie, które przyciąga setki ludzi, pragnących czegoś więcej niż tylko klasyczne odliczanie ostatnich sekund roku? Sylwester to święto, które oferuje coś więcej niż tylko piękne wspomnienia – to początek nowych tradycji, niesamowitych przygód i nowych rozdziałów w Twoim życiu.
Nie przegap okazji na wyjątkowe przeżycie. Zdecyduj się na Sylwestra, który nie tylko będzie miłym wspomnieniem, ale także przyczyni się do rozwoju Twojego życia. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który spełni Twoje największe marzenia? Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie