Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Karpacz

Karpacz: Pragniesz sylwestra 2023/2024 w górach pełnego wrażeń? Zobacz, co mamy do zaoferowania!

Po raz kolejny górska impreza sylwestrowa do białego rana. To nasz kolejny sylwester w górach, czyli najbardziej ekscytujące wydarzenie dla ludzi, którzy nie boją się powitać nowego roku w zabawowym klimacie. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową opcję spędzenia sylwestra wśród gór. „Góral Party Camp” to kilkaset osób z całej Polski, które spotkały się razem, by bawić się łącznie.

Nie przepłacaj na Sylwestra 2023/2024! Zobacz nasze oferty na sylwestrowe szaleństwo w polskich górach, gdzie polscy i zagraniczni wykonawcy disco zagrają dla Ciebie największe przeboje. Dołącz do nas i zrób pamiątkowe zdjęcie z ulubionym artystą. Nasz sylwester studencki to imprezy do białego rana, ale także kilka dni pełnych atrakcji, w tym narciarskich szaleństw, kuligów i zwiedzania. Nie przegap szansy na wyjątkowe przeżycie sylwestrowe w górach!

Sylwestrowe szaleństwo to coś, co warto przeżyć razem z Party Camp! Nasza oferta to gwarancja niesamowitej zabawy w górach – wybierz jeden z naszych pakietów i przekonaj się, jak wiele atrakcji czeka na Ciebie. Wpadaj z nami na Sylwestra i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Zamiast Sylwester w Karpacz proponujemy

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Chcesz powitać Nowy Rok w sposób, jakiego dotąd nie doświadczyłeś? Przedstaw sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra łączy się z atmosferą górskiej przyrody, gdzie każdy nowy znajomy zapisuje się na kartach niezapomnianych historii, a muzyka i taniec towarzyszą przez całą noc.

Sylwester 2023/2024 – impreza w Karpacz

Czy czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku? Dołącz do grona setek innych, którzy marzą o życiu w pełni.
Nie trać kolejnej okazji. Wybierz Sylwestra, który zapoczątkuje nowe tradycje, zawiąże nowe przyjaźnie i otworzy nowe rozdziały w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przewyższy Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i rozpocznij Nowy Rok z dużym hukiem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie