Sylwester 2023/2024 w Jaworzynka

Jaworzynka: Pragniesz sylwestra 2023/2024 w górach pełnego wrażeń? Zobacz, co mamy do zaoferowania!

Planujesz wyjątkowy sylwester? A może uwielbiasz góry i nie wyobrażasz sobie innej zabawy niż ta w górskim klimacie? Mamy coś, co Cię zainteresuje – „Góral Party Camp”! To miejsce, gdzie znajdziesz ludzi takich jak Ty, którzy chcą powitać nowy rok w stylu, który ich kręci. A na parkiecie zatańczysz do najlepszych rytmów z całej Polski.

Marzy Ci się sylwester w polskich górach, ale nie masz zbyt dużo pieniędzy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Sylwester 2023/2024 to czas, w którym będzie można zobaczyć największe gwiazdy muzyki disco w Polsce i za granicą. Nasz sylwester studencki to nie tylko jedna noc zabawy, ale kilka dni pełnych atrakcji, m.in. integracyjna impreza na początek, imprezy w klubach, koncerty oraz kuligi i zwiedzanie. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele niespodzianek, a przede wszystkim okazję, by zrobić sobie zdjęcie z ulubionym artystą. Nie przegap tej okazji i dołącz do nas na sylwestra dla studentów!

Szukasz niebanalnego sposobu na spędzenie Sylwestra? Wybierz ofertę Góral Party Camp i ciesz się czterema noclegami pełnymi atrakcji. Nasze pakiety zapewniają m.in. różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów oraz wizyty w najlepszych miejscówkach regionu. W Party Camp jedzie się po to, by bawić się na całego – wpadajcie na niezapomniany Sylwester z Party Camp i spędźcie go w gronie ludzi, którzy podzielają Waszą pasję!

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej w Jaworzynka

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy masz ochotę na niezwykłe przygody i niesamowite przeżycia podczas nadchodzącego Sylwestra? Pragniesz odkryć miejsce, gdzie magia święta łączy się z górskim klimatem, a nowi znajomi stają się częścią niezapomnianej historii? Tutaj czeka na Ciebie muzyka, taniec i radość nieustająca aż do białego poranka.

Sylwester 2023/2024 w Jaworzynka – zobacz ofertę

Nie bądź bierny, gdyż czas ucieka. Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę na Sylwestrze, który jest więcej niż tylko odliczaniem ostatnich sekund starego roku. To festiwal życia, który czeka by stać się częścią Twojego życia. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przyniesie Ci nowe wrażenia i emocje? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie