Jaworki: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Jaworki: Marzy Ci się niezapomniana sylwestrowa zabawa 2023/2024 w górach?

Przywitaj nowy rok w niezapomniany sposób – baw się w górach! Specjalnie dla odważnych, którzy nie boją się zmierzyć z mroźnym klimatem, przygotowaliśmy sylwestrową imprezę – „Góral Party Camp”. To miejsce, gdzie kilkaset osób z całej Polski tańczy do najlepszej muzyki, a zabawa trwa kilka dni. Dołącz do nas i poczuj magię sylwestra w górach.

Chcesz zakończyć rok w wyjątkowy sposób? To warto zobaczyć nasze propozycje na Sylwestra 2023/2024 w górach. W programie imprezy czekają na Ciebie niezapomniane koncerty, a po występie okazja na pamiątkowe zdjęcia z artystami. Dołącz do nas i spędź czas w najlepszym towarzystwie!

Nasze propozycje sylwestrowe składają się z różnorodnych pakietów, w których znajdziecie cztery noclegi oraz wiele atrakcji. Przyjdźcie na Sylwester z Party Camp i doświadczcie wyjątkowego nastroju. Już teraz możecie skorzystać z naszych przystępnych cen i spędzić wyjątkowe Święta w gronie najbliższych. W pakietach m.in. zakwaterowanie w różnych formach, wspaniałe wyżywienie, sylwestrowa impreza, profesjonalna opieka, codzienne atrakcje, wyjazd na stok narciarski, wizyty w najlepszych miejscówkach regionu oraz koncerty gwiazd. Wybierajcie najlepsze opcje i bawcie się jak nigdy przedtem w górach.

Zamiast Sylwester w Jaworki proponujemy

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy marzysz o tym, by powitać Nowy Rok w niesamowitym miejscu? Wyobraź sobie, jak atmosfera Sylwestra łączy się z górskim klimatem, a muzyka i taniec trwają aż do białego rana. To nie jest zwykły Sylwester – to przeżycie, które dodaje energii, zmienia perspektywę i zostawia po sobie niezapomniane wspomnienia. Zapomnij o tradycyjnych balach – tutaj czeka na Ciebie festiwal radości, śmiechu i prawdziwej zabawy. Zanurz się w gorących źródłach przygody, tańcz w rytm największych hitów i ciesz się atmosferą szaleńczej zabawy, która naładuje Cię energią przed nadchodzącym rokiem.

Sylwester 2023/2024 w Jaworki w górskim klimacie

Gotów na to, by dołączyć do setek innych entuzjastów, którzy pragną czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku? Sylwester to nie tylko wyjątkowe święto, to sposób na życie! Przyłącz się do festiwalu życia i stań się jego częścią już teraz!

Nie ma potrzeby czekać na kolejną okazję, która przeminie bezpowrotnie. Zdecyduj się na niezapomniane przeżycia, które pozostaną z Tobą na długo. Sylwester to początek nowej tradycji, nowych przygód i nowego rozdziału w Twoim życiu!

Czy jesteś gotowy na Sylwester w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez cały rok!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie