Jasło – Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Jasło: Myślisz o sylwestrze 2023/2024 w górach? Przygotowaliśmy dla Ciebie coś specjalnego!

Klimatycznie, górsko, szaleństwo do białego rana – tak w skrócie opisać można naszą sylwestrową propozycję. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy marzy o nudnej kolacji przy świecach – dlatego przygotowaliśmy dla Was najgorętszą imprezę sylwestrową w górach!

Mamy dla Ciebie idealną propozycję na sylwestra w polskich górach. Sylwester 2023/2024 będzie hucznie świętowany przez największe gwiazdy disco. To wydarzenie z pewnością warto zobaczyć, tym bardziej, że będziesz miał okazję zrobić sobie zdjęcie z artystami. Jeśli jeszcze nie masz planów na sylwestra, to z nami warto wybrać się na sylwester dla studentów.

Sylwester w górach 2023/2024 z Party Camp to niesamowita okazja, by spędzić czas w najlepszym towarzystwie i zregenerować swoje siły przed nowym rokiem. Oferujemy wiele atrakcji, w tym różne pakiety, cztery noclegi i mnóstwo zabawy. W naszych ofertach znajdziesz m.in. różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Czekamy na Ciebie!

Sylwester w Jasło?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy chcesz przeżyć niesamowitą przygodę podczas Sylwestra i powitać Nowy Rok w wyjątkowym stylu? Wizualizuj sobie to miejsce, gdzie magia tej nocy połączy się z górskim klimatem, a każde spotkanie stanie się częścią niezapomnianej relacji. Muzyka i taniec będą Ci towarzyszyć aż do świtu, a Ty będziesz miał szansę odpocząć i naładować baterie na nadchodzący rok.

Sylwester 2023/2024 w Jasło w górach

Czy jesteś gotowy na spełnienie swoich marzeń o Sylwestrze, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Nie czekaj, aż kolejny rok minie Ci przed oczami. Zdecyduj się na Sylwestra, który nie będzie tylko miłym wspomnieniem, ale początkiem nowej tradycji, niesamowitej przygody i nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia? Przyłącz się do nas i rozpocznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie