Istebna – Sylwester 2023/2024 w górach

Istebna: Zastanawiasz się nad niebanalnym miejscem na sylwestra 2023/2024?

Przygotuj się na wyjątkową sylwestrową zabawę do białego rana w górskim klimacie! „Góral Party Camp” to kilkaset osób z całej Polski, które łączy wspólna zabawa i taniec przy muzyce najlepszych DJ-ów. To już kolejny rok, kiedy organizujemy najbardziej odjechana imprezę dla wszystkich, którzy chcą powitać Nowy Rok w klimacie zabawy. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne miejsce w górach, gdzie możesz wnieść toast na powitanie Nowego Roku! Najgorętszy sylwester w górach z pewnością dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i pozwoli Ci na przywitanie roku z pompą.

Jeśli marzysz o spędzeniu sylwestra w polskich górach bez nadmiernych wydatków, nie przegap naszych ofert. W sylwestra 2023/2024 naszej sceny disco gościć będą największe gwiazdy krajowe i zagraniczne. Dołącz do nas, zwłaszcza że po koncercie będziesz miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą. Szukasz pomysłu na sylwestra? Przybywaj na sylwestra studenckiego!

Zbliża się sylwester, a Ty nadal nie wiesz, gdzie go spędzić? Nie martw się, mamy dla Ciebie idealną ofertę – Sylwester w górach z Party Camp! Wybierz jeden z naszych pakietów i spędź czas wśród wspaniałych ludzi, bawiąc się bez opamiętania. Koncerty, atrakcje, imprezy – to wszystko czeka na Ciebie u nas!

Sylwester 2023/2024 w Istebna?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy jesteś gotowy na Sylwestra, który na zawsze pozostanie w Twojej pamięci? Przyłącz się do nas i wita Nowy Rok w górskiej scenerii, pełnej magicznych widoków i niezwykłych wrażeń. Zatrac się w rytmach najnowszych hitów, które rozgrzeją nawet najchłodniejsze wieczory. Podczas tego wyjątkowego Sylwestra, nie zapomnij zanurzyć się w gorących źródłach i odpocząć w otoczeniu pięknej przyrody. To doskonała okazja, aby zacząć Nowy Rok z nową, pozytywną energią i zapomnieć o codziennej rutynie.

Sylwester 2023/2024 w Istebna w górskim klimacie

Pragniesz czegoś więcej niż jedynie odliczania ostatnich sekund przed północą? Czy jesteś skłonny pozwolić Sylwestrowi stać się naszym życiowym festiwalem, którym z przyjemnością będziesz chciał uczestniczyć wraz z innymi? Nie odkładaj decyzji na później. Skorzystaj z okazji na wyjątkowy Sylwester, który będzie dla Ciebie początkiem nowej tradycji, nowych przygód i nowych rozdziałów w Twoim życiu. Skocz z nami w góry i powitaj Nowy Rok w wielkim stylu, który usłyszysz przez następne dwanaście miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie