Sylwester 2023/2024 w Gorlice w górach

Gorlice: Sprawdź naszą propozycję na sylwestra 2023/2024!

Słyszeliście o sylwestrze w górach? To moment, w którym powietrze wypełnia się radością, a serca biją w rytm najlepszych DJ-ów. „Góral Party Camp” to wyjątkowe miejsce na zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku. Setki ludzi z całej Polski spotykają się tutaj, by powitać kolejne 365 dni w klimacie górskiej zabawy.

Czy marzysz o spędzeniu Sylwestra w polskich górach, ale nie chcesz wydawać na to dużo pieniędzy? Koniecznie zobacz naszą ofertę. Sylwester 2023/2024 to okazja, by zobaczyć największe gwiazdy sceny disco, a także zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie. Nasze studenckie sylwestry to nie tylko jedna noc szalonej zabawy, ale również kilka dni pełnych atrakcji, takich jak narciarstwo, imprezy w najlepszych klubach, koncerty i wiele innych. Oczywiście nie zabraknie też kuligu i zwiedzania. Dołącz do naszego sylwestra dla studentów i spędź niezapomniany czas w górach!

Nasza firma Party Camp proponuje wiele atrakcyjnych pakietów na Sylwestra, zawierających cztery noclegi i mnóstwo zabawy. Przyjedźcie i spędźcie Nowy Rok w najlepszym towarzystwie. W ofercie znajdziecie różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Z nami będziecie cieszyć się górską scenerią i pełnym programem na sylwestrową noc.

Zamiast Sylwester w Gorlice proponujemy

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Marzysz o wyjątkowym wjeździe w Nowy Rok? Czas zrealizować swoje marzenia. Zapomnij o zwykłych biesiadach i zatłoczonych balach. Wyrusz w góry, gdzie magia Sylwestra łączy się z niesamowitą scenerią. Zanurz się w gorących źródłach przygody, tańcz do muzyki największych hitów i wróć do domu z niezapomnianymi wspomnieniami i energią na cały rok.

Gorlice – Sylwester 2023/2024 w górach

Czy czujesz już dreszczyk emocji związany z nadchodzącym Sylwestrem? Dołącz do nas i przeżyj tę wyjątkową okazję w niezapomniany sposób! To nie tylko zwykły dzień, ale wielkie święto życia, którego nie możesz przegapić. Nie czekaj na kolejną okazję – zdecyduj się na Sylwestra, który stanie się pierwszym krokiem do nowych przygód, nowych tradycji i nowego rozdziału w Twoim życiu. Gotowy na niezwykły Sylwester w górach, który przewyższy Twoje najśmielsze oczekiwania? Przyłącz się do nas i rozpocznij Nowy Rok z prawdziwym przytupem, którego słychać będzie przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie