Gliczarów Górny: Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Gliczarów Górny: Przyciąga Cię perspektywa spędzenia sylwestra 2023/2024 w otoczeniu górskiego krajobrazu?

Sylwestrowe szaleństwo w górach? Dlaczego nie! „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie setki ludzi z całej Polski spotykają się, by powitać kolejny rok w klimacie najlepszej zabawy. Nasza propozycja to kilkudniowy festiwal taneczny z muzyką najlepszych DJ-ów i niepowtarzalną atmosferą.

Zobacz nasze propozycje na tanie sylwestry w polskich górach i przygotuj się na niesamowite wydarzenie! W Sylwestra 2023/2024 będziesz miał okazję zobaczyć największe gwiazdy muzyki disco na żywo, a po koncercie zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia i dołącz do nas na Sylwestrze dla studentów!

Oferujemy wyjątkowy sylwester w górskim klimacie z Party Camp. Wybierzcie nasz pakiet i spędźcie cztery noclegi pełne zabawy i atrakcji. Wybierzcie nasz tani sylwester i bawcie się w najlepszym towarzystwie. Nasze pakiety zawierają różne formy zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne wycieczki po regionie, wyjazdy na stok narciarski i koncerty gwiazd. Przygotujcie się na niesamowitą przygodę i wybierzcie Party Camp na sylwestra!

Alternatywa dla imprezy sylwestrowej w Gliczarów Górny

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Gotowy na niezapomnianą przygodę, by powitać Nowy Rok na swój sposób? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra spotyka się z górami, gdzie każdy nowy towarzysz to część niezapomnianej opowieści, a taniec i muzyka trwają do świtu.

Gliczarów Górny: Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Czy jesteś gotowy na wyzwanie? Czy pragniesz czegoś więcej niż jedynie zliczania ostatnich sekund roku? Sylwester to czas na wyrwanie się z rutyny, na odkrywanie nowych obszarów życia, na wdrażanie zmian. Nie czekaj na kolejną okazję. Zdecyduj się na Sylwestra, który nie tylko przyniesie miłe wspomnienia, ale wprowadzi do Twojego życia nową, ekscytującą tradycję. Gotów na niesamowity Sylwester w górach, który przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania? Przyłącz się do nas i powitaj Nowy Rok z hukiem, który będzie rozbrzmiewać przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie