Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Czorsztyn

Czorsztyn: Poszukujesz inspiracji na imprezowy sylwester 2023/2024 pośród gór?

Sylwestrowe szaleństwo w górskim klimacie to już kolejna impreza, którą gorąco polecamy. To chwila dla tych, którzy szukają niepowtarzalnych sposobów na powitanie Nowego Roku. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, jakie tylko można znaleźć w górach. „Góral Party Camp” to miejsce, w którym zjawiają się ludzie z całej Polski, aby razem bawić się w Sylwestra.
Czekają Cię gorące rytmy i niesamowita atmosfera, a wszystko to podczas kilkudniowej imprezy z najlepszymi DJ-ami w górach.

Nie szukaj dalej, bo u nas znajdziesz najtańszy sylwester w Polsce! Atrakcyjna oferta z koncertami największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco. Po koncertach masz okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą. W naszej ofercie nie brakuje narciarskich szaleństw, kuligów, zwiedzania i imprez w najlepszych klubach regionu. Na sylwestra 2023/2024 nie może Cię zabraknąć!

Góral Party Camp to idealne miejsce na Sylwestra! Nasza oferta obejmuje cztery noclegi, atrakcje codziennie, imprezę sylwestrową, koncerty gwiazd oraz wyjazd na stok narciarski. Wybierzcie swój pakiet i zarezerwujcie już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona. Tutaj czekają na Was niezapomniane wspomnienia i wiele emocji.

Sylwester w Czorsztyn?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy marzysz o wspaniałej przygodzie i magicznym przywitaniu Nowego Roku? Wyobraź sobie to miejsce, gdzie magia Sylwestra łączy się z górskim klimatem, gdzie każda nowa znajomość staje się częścią niepowtarzalnej historii, a muzyka i taniec nie ustają aż do poranka.

Impreza sylwestrowa 2023/2024 w Czorsztyn

Pora na coś więcej niż tylko przesiadywanie w domu w oczekiwaniu na przyszły rok. Dołącz do setek ludzi, którzy jak Ty, pragną przeżyć Sylwestra w sposób niezapomniany. To nie tylko kolejna noc, to wyjątkowe święto życia, które czeka na Ciebie.
Nie czekaj aż minie kolejna okazja. Zdecyduj się na Sylwestra, który będzie więcej niż tylko wspomnieniem – będzie początkiem nowej tradycji, nowej przygody, nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekracza wszystkie Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie