Czarny Dunajec – Oferta Sylwestrowa 2023/2024

Czarny Dunajec: Rozmyślasz o wyjątkowym sylwestrze 2023/2024 w górskim klimacie?

Jeśli szukasz czegoś innego niż typowe sylwestrowe imprezy, zapraszamy do „Góral Party Camp”. To właśnie tutaj znajdziesz niepowtarzalny klimat gór, połączony z najlepszą muzyką i niesamowitą atmosferą. Tańce do rana, wyśmienite drinki i dobra zabawa – wszystko to czeka na Ciebie.

Jeżeli szukasz wakacji sylwestrowych w polskich górach, sprawdź z nami nasze propozycje. W okresie Sylwestra 2023/2024 zagrają dla Ciebie największe gwiazdy polskiej i międzynarodowej sceny muzyki disco. Przybywaj, nie przegap szansy na zrobienie sobie z artystami pamiątkowego zdjęcia. Nie masz jeszcze konkretnych planów na sylwestra? Dołącz do nas na studenckiej zabawie sylwestrowej!

U nas znajdziesz idealne pakiety na sylwestra. Cztery dni pełne wrażeń i ogrom zabawy czeka na Ciebie w Party Camp. Nie trać czasu na szukanie lepszego miejsca, bo u nas masz wszystko, czego potrzebujesz. Wybierz jeden z naszych tani sylwestrowych pakietów i baw się jak nigdy wcześniej. W cenie mamy zakwaterowanie, wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę organizatorów, wiele atrakcji, wizytę w okolicznych miejscowościach oraz wyjazd na stok narciarski. Do tego dochodzą jeszcze koncerty gwiazd. Nie zastanawiaj się dłużej i zarezerwuj już teraz nasz pakiet, bo czas leci jak szalony!

Sylwester w Czarny Dunajec? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy chcesz spędzić nowy rok w sposób, o jakim zawsze marzyłeś? Wyobraź sobie, że pośród malowniczych gór, pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, z dala od miejskiego zgiełku, czekają na Ciebie niezapomniane chwile. W towarzystwie nowych znajomych, przy gorących źródłach i rytmicznej muzyce, pożegnasz stary rok i powitasz nowy z radością i uśmiechem na twarzy.

Czarny Dunajec – Sylwester 2023/2024 w górach

Gotów na Sylwestra, który zaskoczy Cię czymś więcej niż tylko odliczaniem ostatnich sekund roku? Przyłącz się do tłumu ludzi, którzy pragną przeżyć coś wyjątkowego! Sylwester to nie tylko jeden dzień w roku, to początek czegoś nowego!

Nie ma potrzeby czekać na coś, co może przeminąć bezpowrotnie. Zdecyduj się na niezapomniane przeżycia, które pozostaną z Tobą na długo. Sylwester to początek nowej tradycji, nowych przygód i nowego rozdziału w Twoim życiu!

Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie