Sylwester 2023/2024 w Cieplice Śląskie-Zdrój – zobacz ofertę

Cieplice Śląskie-Zdrój: Rozważasz spędzenie imprezowego sylwestra 2023/2024 wśród gór?

Sylwestrowa impreza do białego rana w górskim klimacie już czeka na Ciebie! „Góral Party Camp” to kilkaset osób z całej Polski, które łączy wspólna zabawa i taniec przy muzyce najlepszych DJ-ów. To już kolejny rok, kiedy organizujemy najbardziej odjechana imprezę dla tych, którzy chcą przetrząsnąć się w klimacie zabawy. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne miejsce w górach, gdzie możesz wnieść toast na powitanie Nowego Roku! Najgorętszy sylwester w górach z pewnością zachwyci Cię swoją atmosferą i pozwoli Ci na przywitanie roku z pompą.

Jeżeli chcesz spędzić sylwestra w polskich górach, a jednocześnie nie przepłacić – skorzystaj z naszych propozycji. Sylwester 2023/2024 będzie obfitował w występy największych gwiazd polskiej (i nie tylko) sceny disco. Nie przegap okazji, aby zrobić sobie z artystą pamiątkowe zdjęcie. Masz jeszcze wątpliwości co do planów na sylwestra? Tylko z nami dożyjesz studenckiej imprezy!

Chcecie spędzić Sylwestra w górach? Wybierzcie Party Camp, gdzie czeka na Was wiele ciekawych pakietów. Nasza oferta obejmuje cztery noclegi w różnych formach zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscówkach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Wybierając naszą ofertę, otrzymacie zapewnienie, że Sylwester 2023/2024 będzie wyjątkowym przeżyciem.

Zamiast Sylwester w Cieplice Śląskie-Zdrój proponujemy

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy jesteś gotowy na niezapomnianą przygodę, by powitać Nowy Rok w stylu, o jakim zawsze marzyłeś? Wyobraź sobie miejsce, gdzie magia Sylwestra spotyka się z górami, gdzie każdy nowy przyjaciel to część niepowtarzalnej historii, a taniec i muzyka trwają do białego rana.

Cieplice Śląskie-Zdrój – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Czy jesteś gotowy, by dołączyć do tłumu ludzi, którzy pragną czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich sekund starego roku? Sylwester to nie tylko okazja do zabawy, to prawdziwe święto życia! Przyłącz się do ludzi, którzy chcą przeżyć coś wyjątkowego!

Nie czekaj na coś, co może przeminąć bezpowrotnie. Zdecyduj się na niezapomniane przeżycia, które pozostaną z Tobą na długo. Sylwester to początek nowej tradycji, nowych przygód i nowego rozdziału w Twoim życiu!

Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie