Bukowina Tatrzańska – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Bukowina Tatrzańska: Poszukujesz inspiracji na imprezowy sylwester 2023/2024 pośród gór?

Sięgnij po niezwykłe przeżycia podczas sylwestrowej imprezy w górach. To już kolejny rok, gdy organizujemy niesamowitą zabawę w górskim klimacie. „Góral Party Camp” to wydarzenie, które łączy w sobie najlepsze elementy sylwestra i wakacji. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, a impreza potrwa kilka dni. Dołącz do kilkuset osób z całej Polski, by powitać rok razem z nami.

Jeśli nie wiesz, co robić na sylwestra, to koniecznie sprawdź naszą ofertę! W górach czekają na Ciebie najwięksi artyści polskiej i zagranicznej sceny disco. Nie przegap okazji na wyjątkową zabawę, a po koncercie zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z artystą! Tanie wakacje z nami to gwarancja niezapomnianej zabawy!

Nasza oferta Sylwestra to pakiet pełen niesamowitych atrakcji i czterech nocy spędzonych w najwspanialszym towarzystwie. Dołącz do nas w Party Camp i ciesz się z najlepszego Sylwestra w górach. W naszych pakietach znajdziesz różne opcje zakwaterowania, codzienne pełne wyżywienie, imprezę sylwestrową, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, wizytę w najlepszych miejscach w regionie, wyjazd na stok narciarski oraz wiele koncertów gwiazd. Przyjdź z nami, aby zabawa była na cały regulator.

Alternatywa dla Sylwestra w Bukowina Tatrzańska

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy marzysz o życiowej przygodzie i wyjątkowym Sylwestrze? Przedstaw sobie miejsce, gdzie magia święta łączy się z górskim klimatem, a każdy nowy znajomy staje się bohaterem niezapomnianej historii. Muzyka i taniec trwają aż do świtu, a Ty witasz Nowy Rok pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, z dala od codziennej rutyny. To przeżycie, które dodaje energii, zmienia perspektywę i zostawi Ci niezapomniane wspomnienia.

Sylwester 2023/2024 w Bukowina Tatrzańska w górach

Czy masz ochotę dołączyć do setek innych, którzy tak samo jak Ty, marzą o czymś więcej niż tylko odmierzaniu ostatnich sekund starego roku? To nie tylko Sylwester, to festiwal życia, który czeka, byś stał się jego częścią. Nie czekaj, tylko wybierz Sylwestra, który będzie dla Ciebie nie tylko miłym wspomnieniem, ale początkiem nowej tradycji, nowej przygody i nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który będzie wykraczać poza Twoje oczekiwania? Przyłącz się do nas i zapoczątkuj Nowy Rok z mocą, której dźwięk będzie słyszalny przez kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie