Brenna – Sylwester 2023/2024 w górach

Brenna: Poszukujesz inspiracji na imprezowy sylwester 2023/2024 pośród gór?

Górska zabawa sylwestrowa, która trwa do rana. To już kolejny rok, w którym przygotowujemy niesamowitą imprezę sylwestrową w górach, dla tych, którzy nie boją się powitać Nowego Roku w zabawowym stylu. „Góral Party Camp” to spotkanie kilku-set osób z całej Polski, którzy razem tańczą do muzyki najlepszych DJ-ów.

Jeżeli poszukujesz niedrogiego sylwestra w polskich górach, to koniecznie zobacz nasze propozycje. Sylwester 2023/2024 będzie uświetniony przez największe gwiazdy polskiej (i nie tylko) sceny disco. Nie przegap okazji, aby zrobić sobie z artystą pamiątkowe zdjęcie po koncercie. Nie wiesz jeszcze, co masz robić na sylwestra? Przyłącz się do naszej imprezy dla studentów!

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę na Sylwestra w Górach. Nasze pakiety obejmują cztery noclegi, codzienne atrakcje, imprezę sylwestrową, koncerty gwiazd, wyjazd na stok narciarski oraz wizyty w pięknych miejscach regionu. Nie czekajcie dłużej i zarezerwujcie już teraz swój pakiet. Wpadajcie na Party Camp, gdzie czeka na Was wiele emocji i niesamowita atmosfera.

Alternatywa dla Sylwestra w Brenna

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy jesteś gotowy na wspaniałą przygodę, podczas której witasz Nowy Rok na szczytach gór, z dala od miejskiego zgiełku? Zamiast tradycyjnego Sylwestra w zatłoczonych salach, czeka Cię prawdziwe święto, pełne radości i zabawy. Naładowanie baterii, relaks w gorących źródłach, taniec w rytm największych hitów, a wszystko to otoczone widokami na piękne góry i niebo pełne gwiazd. Takie przeżycie nie pozostawi Cię obojętnym i zostawi w pamięci niezapomniane wspomnienia!

Brenna: Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Gotowy na Sylwestra, który przekroczy Twoje oczekiwania i będzie czymś więcej niż tylko kolejną nocą? Dołącz do grona ludzi, którzy pragną przeżyć wyjątkowy festiwal życia, który czeka.
Nie czekaj, aż przeminie kolejna okazja. Zdecyduj się na Sylwestra, który będzie początkiem nowej tradycji, nowej przygody, nowego rozdziału w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który gwarantuje niezapomniane wrażenia? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie