Biały Dunajec – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Biały Dunajec: Poszukujesz inspiracji na imprezowy sylwester 2023/2024 pośród gór?

Nadszedł czas, by przekroczyć granice i powitać Nowy Rok w górskim klimacie pełnym zabawy! To już kolejny rok, kiedy organizujemy najbardziej odjechane przyjęcie dla tych, którzy chcą spędzić sylwestra w niepowtarzalnym stylu. „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie spotyka się wiele osób z całej Polski, by tańczyć i bawić się razem w rytm muzyki najlepszych DJ-ów.
Najgorętszy sylwester w górach to nie tylko możliwość zabawy, ale także okazja do spędzenia niezapomnianej nocy, którą na pewno będziesz pamiętał przez długi czas.

Jeśli marzysz o sylwestrze w polskich górach, ale nie chcesz przepłacić – mamy dla Ciebie idealną ofertę. Sylwester 2023/2024 będzie niezapomniany dzięki największym gwiazdom polskiej (i nie tylko) sceny disco. Nie przegap szansy, aby zrobić sobie z artystą pamiątkowe zdjęcie. Nie wiesz jeszcze, jak spędzić sylwestra? Dołącz do naszej student party!

Zasmakuj niezapomnianych wrażeń, wybierając nasz pakiet na Sylwestra. Połącz noclegi, wyżywienie i wiele atrakcji w jednym miejscu. Znajdziesz u nas różne formy zakwaterowania, opiekę koordynatorów, codzienne atrakcje, imprezę sylwestrową oraz wyjazd na stok narciarski. Dołącz do naszej najlepszej paczki i baw się na całego.

Sylwester 2023/2024 w Biały Dunajec? A może…

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy szukasz sposobu na wyjątkowy Sylwester, który na zawsze zostanie w Twojej pamięci? Przedstaw sobie miejsce, gdzie górska sceneria zaczarowuje, muzyka i taniec trwają aż do świtu, a każdy nowy znajomy to bohater niezwykłej historii. Witaj Nowy Rok pod błękitnym niebem lub gwiaździstą nocą, z dala od zwykłej codzienności. To wyjątkowe przeżycie dodaje energii, zmienia perspektywę i zostawia niezapomniane wspomnienia.

Sylwester 2023/2024 w Biały Dunajec – zobacz ofertę

Czy jest Cię stać, by dołączyć do rzeszy ludzi, którzy poszukują czegoś więcej niż jedynie zliczania godzin do północy? Sylwester to nie tylko zwykłe święto – to pełne życia wydarzenie, które czeka, aż staniesz się jego nieodzowną częścią. Nie przegap okazji, by uczestniczyć w wyjątkowym Sylwestrze, który przyniesie Ci nie tylko wspomnienia, ale także nowe tradycje, niezapomniane przygody i nowe rozdziały w Twoim życiu. Dołącz do nas i powitaj Nowy Rok z hukiem, który będzie rozbrzmiewał przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie