Białka Tatrzańska – Imprezowy Sylwester 2023/2024 w górach

Białka Tatrzańska: Odkryj naszą propozycję na ekscytujący sylwester 2023/2024 w malowniczych górach!

W górskim klimacie można spędzić sylwestra przy dźwiękach najlepszych DJ-ów. To wyjątkowa okazja na odjechaną imprezę, której nie powinno się przegapić. „Góral Party Camp” to miejsce, gdzie znajdzie się kilkaset osób gotowych do wspólnej zabawy. W ramach naszej propozycji oferujemy kilkudniowy festiwal taneczny z niezapomnianą atmosferą.

Nie spędzisz sylwestra z nami? To strata! Nasza oferta to nie tylko impreza studencka do białego rana, ale także kilka dni pełnych niesamowitych atrakcji. Narciarskie szaleństwo, kuligi, zwiedzanie i koncerty z największymi gwiazdami polskiej i nie tylko sceny disco. Z nami Twój sylwester 2023/2024 będzie niezapomniany!

Sylwester w górach to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile w gronie przyjaciół. Z naszą ofertą „Góral Party Camp” masz możliwość wybrania pakietu dostosowanego do swoich potrzeb. U nas czeka na Ciebie cztery noclegi, codziennie pełne wyżywienie, impreza sylwestrowa, opieka koordynatorów, codzienne atrakcje, wizyta w najlepszych miejscówkach regionu, wyjazd na stok narciarski oraz koncerty gwiazd. Przyjedź i zobacz, że to będzie najlepszy sylwester w Twoim życiu.

Sylwester w Białka Tatrzańska?

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Czy chcesz przeżyć najbardziej epicki Sylwester w swoim życiu? Oto miejsce, gdzie świętowanie miesza się z górzystym klimatem, a każdy nowy znajomy staje się częścią niezapomnianej historii. To czas, który doda Ci energii na cały nadchodzący rok i pozwoli ćwiczyć tańce do świtu. Zapomnij o typowych Sylwestrach i wybierz się w góry, by odkryć prawdziwą przygodę.

Sylwester 2023/2024 w Białka Tatrzańska – impreza

Nie bądź tylko jednym z wielu, którzy odliczają ostatnie chwile starego roku. Dołącz do nas i przeżyj festiwal życia, który będzie początkiem nowych tradycji, nowych przygód i nowych rozdziałów w Twoim życiu. Czy jesteś gotowy na Sylwestra w górach, który przyniesie Ci mnóstwo emocji? Przyłącz się do nas i zacznij Nowy Rok z przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie