Sylwester 2023/2024 w Biała Woda w górach

Biała Woda: Rozmyślasz o wyjątkowym sylwestrze 2023/2024 w górskim klimacie?

Sylwestrowa impreza do rana w górskim klimacie. To już kolejny raz, kiedy organizujemy najbardziej szaloną imprezę sylwestrową w górach, dla tych, którzy chcą powitać Nowy Rok w klimacie zabawy. „Góral Party Camp” to spotkanie setek ludzi z całej Polski, którzy łączą się w jednym celu – bawić się.

Szukasz sposobu na spędzenie Sylwestra w polskich górach, ale nie chcesz przepłacać? Sprawdź naszą ofertę. Sylwester 2023/2024 to wyjątkowa okazja, by zobaczyć największe gwiazdy polskiej i międzynarodowej sceny disco. W naszym sylwestrze dla studentów czeka Cię wiele atrakcji, m.in. integracyjna impreza na początek, narciarskie szaleństwo, koncerty, imprezy w najlepszych klubach w regionie oraz kuligi i zwiedzanie. Dołącz do nas i spędź niezapomniany czas w górach!

Czy marzysz o sylwestrze, którego nigdy nie zapomnisz? Jeśli tak, to koniecznie musisz odwiedzić nasze Góral Party Camp. Oferujemy wiele pakietów, które dostosujemy do Twoich potrzeb. Czeka na Ciebie m.in. zakwaterowanie, wyżywienie, impreza sylwestrowa, opieka koordynatorów oraz wiele atrakcji. Przyjedź i przekonaj się, że nasza oferta to gwarancja niezapomnianych chwil.

Alternatywa dla Sylwestra w Biała Woda

GÓRAL PARTY CAMP
od 1199 PLN
5/5
GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER ALL INCLUSIVE
Od 2199 PLN
5/5
ZAKOPANE GÓRAL PARTY CAMP - SYLWESTER Z BALEM!
od 1499 PLN
5/5
SYLWESTER PARTY CAMP!
1099 PLN
5/5

Przygotowany na przygodę życia? Chcesz powitać Nowy Rok w stylu, o którym śniłeś? Wyobraź sobie miejsce, gdzie Sylwester i górski klimat łączą się w jedno, gdzie każdy nowy znajomy to część niezapomnianej historii, a taniec i muzyka trwają do samego rana.

Sylwester 2023/2024 w Biała Woda w górach

Nie chcesz przegapić nocnej zabawy? Przyłącz się do rzeszy ludzi, którzy, wraz z Tobą, pragną czegoś więcej niż tylko odliczania ostatnich chwil starego roku. Sylwester to wyjątkowy czas, w którym możesz poczuć, że naprawdę żyjesz. Nie zwlekaj – zdecyduj się na Sylwestra, który nie tylko zostawi piękne wspomnienia, ale również otworzy dla Ciebie nowe drzwi w życiu. Czy jesteś gotów na Sylwestra w górach, który przekroczy wszystkie Twoje oczekiwania? Dołącz do nas i zacznij Nowy Rok z prawdziwym przytupem, który będzie słyszalny przez całe kolejne 12 miesięcy!

Szybki kontakt

Masz pytanie dotyczące wyjazdu? Zadzwoń lub napisz do nas, z chęcią odpowiemy!

Ostatnio dodane

od 1599 PLN - Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji GRATIS!
od 2999 PLN - do 31.03 potem wzrośnie