UWAGA!
Jesteś na archiwalnej części strony. Przejdź na nową.
 
infolinia: +48 58 380 08 03 Jesteśmy dostępni od pn-pt w godzinach 10.00 -18.00

PREMIUM GÓRAL PARTY CAMP Z GWIAZDAMI

Opcja PREMIUM dla pierwszych 100 osób w ośrodku Dunajecki Gościniec nieopodal Term Podhalańskich oraz Gorącego Potoku. Sylwester łączony z grupą Góral Party Camp (500 osób). Wystąpią BRACIA FIGO FAGOT oraz DEFIS!

Oprócz najlepszego towarzystwa również przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji m.in…

 • Kulig z pochodniami, ogniskiem, kiełbaskami oraz “zbójnikami”
 • Wyjazd na termy podhalańskie
 • Wieczorna impreze integracyjna w Karczmie Góralskiej “u Furtoka”, High Heels Party na krupówkach w klubie “GRANIT” oraz impreza sylwestrowa w najlepszym klubie na podhalu ADHD!!!
 • Wycieczka do Zakopanego
 • Wspólne wyjście na stok narciarski
 • Turniej w Pokera – Casino Royale Gry i zabawy na sali m.in w piłkę nożną i siatkówkę
 • To wszystko przeżyjesz podczas GÓRAL PARTY CAMP 2016 w Białym Dunajcu!!

Dołącz do nas w tym roku i poczuj niepowtarzalną atmosferę naszych wyjazdów!

PARTY CAMP TEAM 2016!

Sprawdź jak bawiliśmy się na poprzednich edycjach…

699 złKARNET 5 DNIOWY Z 4 NOCLEGAMI W OPCJI PREMIUMZapisz

Cena tegorocznego pakietu sylwestrowego Party Camp podczas wyjazdu zawiera:

 • Pobyt w pensjonacie PREMIUM
 • Pełne wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja)
 • Impreza sylwestrowa w klubie ADHD (wstęp na imprezę z DJ), możliwość dokupienia pakietów z miejscem siedzącym oraz poczęstunkiem
 • Niesamowite atrakcje każdego dnia zgodnie z planem wyjazdu
 • Opieka koordynatorów
 • Relacje wideo oraz fotorelacja Kulig z ogniskiem, kiełbaskami oraz zbójnikami
 • Wyjazd do klubu GRANIT w Zakopanem
 • Impreza integracyjna w karczmie góralskiej “u Furtoka”
 • Wycieczka do Zakopanego
 • Wyjazd na stok narciarski
 • Pomoc w dowozie do pensjonatów

 

Składa się z kuligu z ogniskiem, kiełbaskami oraz “zbójnikami”, wyjazdem do klubu GRANIT w Zakopanem imprezą integracyjną w karczmie U Furtoka, wycieczką do Zakoapnego oraz wyjazdem na stok narciarski.

DODATKOWE OPCJE PODCZAS ZABAWY SYLWESTROWEJ

(L. miejsc ograniczona 150 osob):

VIP – 119/os

Rezerwacja w klubie ADHD miejsca siedzącego w lożach wieloosobowych wraz z konsumpcją podczas imprezy Sylwestrowej. Szwedzki stół zawierać będzie zimne płyty z wędlinami (5 gatunków), serami regionalnymi, 3 rodzaje sałatek, kanapki, panierowane piersi, barszcz z pasztecikiem, oscypek, ogórki kiszone, pomidory, ser bundz, korboce oraz paluchy z sosem czosnkowym. Podczas imprezy będą ustawione także podgrzewacze z gorącą wodą na kawę i herbatę. Napoje chłodzące i alkohole będą dostępne odpłatnie na barze.

 

OBOWIĄZKOWO PŁATNE NA MIEJSCU:

120zł – pakiet wycieczek fakultatywnych oraz atrakcji + opłata klimatyczna i opieka koordnatorów Dopłata do pokoju 2 osobowego – 39zł/os Rezerwacja zostanie potwierdzona po wpłacie zaliczki w kwocie 300 zł/os. płatnej do 2 dni roboczych po złożeniu rezerwacji. Drugą ratę należy wpłacić najpóźniej 21 dni przed rozpoczęciem imprezy. Dane do przelewu oraz dostęp do panelu rezerwacji otrzymasz po wysłaniu pełnej rezerwacji.

Dojazd we własnym zakresie

Dunajecki Gościniec

Dunajecki Gościniec To ośrodek z ładnie urządzonymi pokojami, gwarantujący odpowiedni standard wypoczynku. Znajdujący się w spokojnej okolicy w  Białym Dunajcu, niedaleko Zakopanego oraz Term Podhalańskich (całorocznych basenów termalnych). 

 

Dla gości dostępne są:

 • jadalnia

 • świetlica

 • aneks kuchenny

TERMY PODHALAŃSKIE

Obiekt Term Podhalańskich złożony jest z zespołu całorocznych basenów termalnych, zewnętrznych i wewnętrznych, a wśród nich znajduje się:

Basen wewnętrzny z trzy torową zjeżdżalnią rodzinną, wielofunkcyjny z urządzeniami do hydromasażu Basen zewnętrzny „wypływowy” z urządzeniami do hydromasażu, rekreacyjny z urządzeniami do hydromasażu oraz rwącą rzeką. Dodatkowo nad częścią basenu rozciągnięta jest siatka do “wspinaczki”

Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w zakresie od 30°C do 38°C. Baseny termalne o łącznej powierzchni 970 m2 wyposażone są w różnorodne urządzenia do hydromasażu takie jak: bicze wodne, ławki do masażu wodnego, leżanki i ławki do masażu powietrznego, jeżyki i gejzery wodne oraz urządzenia do masażu karku wąskim i szerokim strumieniem wody.

W głównej hali basenowej znajduje się łaźnia parowa oraz wanna “Whirpool”. Woda termalna która wypełnia niecki basenowe jest wodą zmineralizowaną która z powodzeniem może zostać wykorzystana w lecznictwie, ponieważ działa kojąco m. in. na układ mięśniowo – stawowy, nerwice, łagodzą objawy chorób skórnych, poprawiają samopoczucie. Ten pozytywny efekt potęgowany będzie przez liczne urządzenia do hydromasażu wodnego i powietrznego.

Strona WWW: Termy Podchalańskie

termy-podhalanskie-1 termy-podhalanskie-2

KULIG Z POCHODNIAMI, OGNISKIEM, KIEŁBASKAMI oraz “ZBÓJNIKAMI”

„Szalona, długa jazda wozami z pochodniami na polanę, a tam ognisko śpiewy i pieczenie kiełbasek! Co ważne – kulig odbędzie się niezależnie od pogody! Jak nie na płozach to na kołach!”

kulig-z-pochodniami-2 kulig-z-pochodniami-1

KARCZMA GÓRALSKA U FURTOKA

Szałas Regionalny został wzniesiony według tradycyjnych metod budowlanych (ciesielskich) stosowanych w tym regionie, przy użyciu materiałów występujących na tych terenach tj. drewna okrągłego i kamienia rzecznego. Wystrój wnętrza karczmy odzwierciedla prawdziwą atmosferę góralszczyzny. Przy karczmie znajduje się letni ogródek oraz parking dla samochodów. W tym miejscu serwuje się dania kuchni regionalnej oraz potrawy kuchni polskiej, włoskiej i … grzaniec !

karczma-furtok-1 karczma-furtok-2

IMPREZA INTEGRACYJNA W KARCZMIE GÓRALSKIEJ

Szałas Regionalny został wzniesiony według tradycyjnych metod budowlanych (ciesielskich) stosowanych w tym regionie, przy użyciu materiałów występujących na tych terenach tj. drewna okrągłego i kamienia rzecznego. Wystrój wnętrza karczmy odzwierciedla prawdziwą atmosferę góralszczyzny. Przy karczmie znajduje się letni ogródek oraz parking dla samochodów. W tym miejscu serwuje się dania kuchni regionalnej oraz potrawy kuchni polskiej, włoskiej i … grzaniec !

impreza-w-karczmie-1 impreza-w-karczmie-2

KRUPÓWKI

Krupówki – obok Giewontu są największym symbolem Zakopanego! Raj dla wielbicieli góralskich klimatów oraz zakupów. Na Krupówkach znajdziemy liczne restauracje z zakopiańskimi przysmakami, a często i góralską muzyką na żywo. Mieści tu się także Muzeum Tatrzańskie, liczne hotele oraz neoromański kościół parafialny pw. Świętej Rodziny.

 kropowki-1 kropowki-2

SKOCZNIE NARCIARSKIE

Skocznie narciarskie - jest to duży kompleks 5 skoczni (od K15 do K120) z największą dominującą Wielką Krokwią - skocznia narciarska w Zakopanem. Skocznie są usytuowane na północnym stoku góry Krokiew w Tatrach. Jest to największy tego typu obiekt w Polsce. Jej punkt konstrukcyjny jest usytuowany na 120. metrze. 

skocznia-1 skocznia-2

GUBAŁÓWKA

Gubałówka (1120m n.p.m.) – to jedna z najczęściej odwiedzanych gór w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim kolei linowo-terenowej, biegnącej niemalże z centrum Zakopanego oraz pięknej panoramie Tatr roztaczającej się ze szczytu. Z Gubałówki rozchodzą się również liczne szlaki rowerowe i piesze do pobliskich wiosek góralskich: Zębu, Nowego Bystrego, Poronina, Dzianisza, Kościeliska i Chochołowa. Jeden z nich prowadzi grzbietem Gubałówki do Butorowego Wierchu

gubalowka-2 gubalowka-1

IMPREZA SYLWESTROWA W NAJLEPSZYM KLUBIE NA PODHALU ADHD !

Klub ADHD to 800 m2 przestrzeni na dwóch poziomach, dwa dancefloory, dwa bary i dwa różne muzyczne klimaty. Lokal, który może pomieścić 800 osób, został zaprojektowany wg. najnowszych trendów z nagłośnieniem na światowym poziomie. W środkowej części klubu, blisko baru, na poziomie zero znajduje się przeszklony VIP-room, z bezpośrednim widokiem na dancefloor, indywidualną obsługą oraz wygodnymi lożami. Klub posiada aktywny hot-spot z otwartymi dostępem do internetu.

Więcej na oficjalnej stronie klubu: www.klub-adhd.pl

adha-1 adhd-2

HIGH HEELS PARTY na krupówkach w klubie GRANIT

Klub GRANIT to nowocześnie urządzony klub w centrum Zakopanego. Klub posiada dwie sale taneczne. Na sali głównej znajdziemy najlepsze i najnowocześniejsze oświetlenie. Sala taneczna zostanie udostępniona tylko dla uczestników Party Camp. Do Waszej dyspozycji będą 2 bogato wyposażone bary.

DZIEŃ 1 ŚRODA 28 GRUDNIA

14.00 – 17.00 – Rejestracja uczestników

17.00 – 18.30 - Czas wolny, możliwość zapoznania się z okolicą

18.30 – 19.30 – Obiadokolacja

20.00 – 3.00 – Wyjazd na Ognisko Integracyjne oraz Imprezę Integracyjna w Karczmie Góralskiej „u Furtoka”

  DZIEŃ 2 CZWARTEK 29 GRUDNIA

  09.00 – 10.00 – Śniadanie

  11.00 – 18.00 – Wyjazd na stok Harenda Zakopane

  18.30 – 19.30 – Obiadokolacja

  22.00 – 23.00 – Wyjazd na imprezę z koncertem DEFIS

   DZIEŃ 3 PIĄTEK 30 GRUDNIA

   09.00 – 10.00 – Śniadanie

   10.00 – 16.00 – Studencka Wycieczka do Zakopanego

   18.30 – 19.30 – Obiadokolacja

   22.00 – 3.00 – Wyjazd na imprezę z koncertem FIGO FAGOT

    DZIEŃ 4 SOBOTA 31 GRUDNIA

    09.00 – 10.00 – Śniadanie

    12.00 – 16.00 – Wyjście na Termy Gorący Potok (wstęp płatny we własnym zakresie)

    18.30 – 19.30 – Obiadokolacja

    20.00 – 3.00 – Impreza Sylwestrowa w klubie ADHD

     DZIEŃ 5 NIEDZIELA 1 STYCZNIA

     08.00 – 10.00 – Śniadanie w restauracji Hotelowej

     10.00 – 12.00 – Wykwaterowanie

      Porozmawiaj z naszym konsultantem

      1

      Dawid Gurzęda

      tel. +48 58 380 08 03

      e-mail: dawid@partycamp.pl

      2

      Biuro obsługi klienta

      Imię

      Nazwisko

      Email

      Numer telefonu

      Temat

      Treść wiadomości

      iiconInformacje i rezerwacje

      Tel. +48 58 380 08 03

      rezerwacje@partycamp.pl

      piconWspółpraca

      Tel.kom. +48 509 383 711

      biuro@partycamp.pl

      hiconBiuro Party Camp

      PC GROUP Sp. z o.o.

      AL. Niepodległości 809 A

      81-810 Sopot

      Biuro czynne w dni robocze
      w godz. 10:00 – 18:00

      PREMIUM GÓRAL PARTY CAMP Z GWIAZDAMI!

      REZERWUJĘ

      Wyjazd w skrócie

      Termin: 2016-12-28 - 2017-01-01

      Miejscowość: Biały Dunajec

      Ceny: od 699 zł

      Ilość miejsc: 100

      projekt graficzny hero media
      wdrożenie brandless.pl
      optymalizacja web4pro.pl