Lloret de Mar

Przepiękna miejscowość turystyczna, kurort nad Morzem Śródziemnym. To część prowincji Girona w Katalonii. To także uzdrowisko ulokowane na słynnym, hiszpańskim wybrzeżu Costa Brava, do którego rokrocznie ciągną tłumy turystów spragnionych słońca. Także z Polski.

Jakie atrakcje ma dla Ciebie Lloret de Mar?

W tym miejscu słońce świeci niemalże nieprzerwanie przez całe dnie. To rajski klimat i doskonałe jedzenie sprawiają, że wiele osób zakochuje się w Hiszpanii. Lloret de Mar jest miastem założonym przez piratów, a dziś jednym z ważniejszych kurortów na wybrzeżu północno-wschodnim. Morze Balearskie, czyli część Morza Śródziemnego, to doskonałe miejsce na spędzenie czasu, który zostanie Ci w pamięci. W miejscowości można zjeść i się zabawić, a gdy najdzie Cię ochota, możesz odwiedzić nieodległą Barcelonę.

Dowiedz się, jak wypoczywać!

Poczuj prawdziwy relaks i zmień klimat. Wybierz się na Costa Brava i odwiedź Lloret de Mar, które zachwyci Cię wieloma atrakcjami, otwartymi ludźmi i przyjemnościami, dzięki którym codzienność stanie się dla Ciebie czymś wyjątkowym.

Sprawdź nasze oferty do Lloret de Mar

Wyjazdy studenckie do Lloret de Mar