Luksusowe noclegi sylwestrowe

, , , , , , , , ,

Nasz sylwestrowy pensjonat o tematycznej nazwie nawiązującej do największej atrakcji w Łebie –  Villa Wydmy jest położony w spokojnej dzielnicy/okolicy Łeby jaką jest Nowęcin.  Miejscowość Nowęcin sąsiaduje z  Łeba, a pensjonat Villa Wydmy znajduje się w odległości zaledwie 2 km od centrum miasta i morza.

Miejsce nolcegowe sylwestra vip w Łebie

W miejscu naszych sylwestrowych noclegów jakim jest Villa Wydmy w opcji dla VIP znajdują się  przestronne pokoje wraz z telewizją kablową i łazienką. W pomieszczeniach ogólnodostępnych na parterze obiektu sylwestrowego można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz sauny za niewielką dopłatą.

Restauracja dla sylwestrowych Vipów

Villa Wydmy jest idealnym miejscem dla naszych VIPów, ponieważ szczyci się bardzo spokojną lokalizacją – 350 metrów od lasu i 400 metrów od jeziora Sarbsko. Dworzec kolejowo-autobusowy w Łebie znajduje się zaledwie 1,5 km od obiektu.

Luksusowe noclegi w opcji VIP na akademickiego sylwestra w Łebie

Do dyspozycji Gości o statusie VIP w hotelu Villa Wydmy jest siłownia, sauna i gabinet masażu. Na miejscu dostępny jest również plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grillowania.

Nieliczne pojedyńcze łóżka w naszej sylwestrowej bazie nolcegowej

Na terenie hotelu mieści się pub/restauracja. Goście mogą tam skosztować dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Restauracja dysponuje kominkiem.

Zapraszamy wszystkich uczestników sylwestra studenckiego w opcji VIP właśnie do wyboru tego pensjonatu jako miejsca swojego noclegu, ponieważ znajdą w nim najbardziej prestiżowe warunki do zabawy i wypoczynku podczas Łeba Party Camp !

Party Camp Team!

 
1 reply

Comments are closed.